anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy pojawia się komunikat "Numer tel. kom. punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy"?

Bernicom
#7 Wielbiciel#

Witam podczas próby wysyłki pojawia się komunikat

Podczas wysyłki z Allegro Box wybierając dowolny pacz komat pojawia się komunikat

Błąd przetwarzania

Numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Bernicom jak nadajesz przez allegro Nadaj przesyłkę wejdź do Ustawienia zamówień -> Książka adresowa - Wysyłam z Allegro i w książkę adresową uzupełnij/popraw ponownie numer telefonu i adres email w domyślnym użytkowniku

oznacz moderatorów

Bernicom
#7 Wielbiciel#

Witam Dziękuję za szybką odpowiedz przeszedł przez pierwsze okno wysyłek teraz kolejne 

jeśli wybieram impost to Nie można zamówić wybranej paczki:Upłynął termin oczekiwania na odpowiedź z API w związku z tym przesyłka nie została zamówiona

lub jeśli wybieram Alegro Box Nie można zamówić wybranej paczki:Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem działania One Kuriera dla usługi "Dostawa Jutro"

jeśli wystawie Pacz komat bez podjazdu kuriera  ten sam komunikat  (zielony pacz komat Allegro znajduje się koło mojego domu około 1 kilometr korzystałem z niego odsyłając paczkę na adres nadawcy (inną wysyłkę)

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bernicom Aktualnie mogą występować problem z nadawaniem przesyłek przez Wysyłam z Allegro, dlatego przepraszam za tę sytuację. Nasz zespół pracuje już nad rozwiązaniem problemu.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bernicom Sprawdź proszę ponownie, czy wciąż masz problem z nadaniem. Nasz system działa już poprawnie, dlatego jeśli u Ciebie błąd wciąż występuje, podaj mi proszę dokładny numer zamówienia, którego dotyczy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów