anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli płatność kupującego ma wciąż status rozpoczęta?

mafia9605
#8 Zapaleniec#

Witam sprzedaje przedmiot do gry osoba kupująca kliknela rozpocznij płatność ale już ponad 28h minęło i przelew na konto allegro nadal nie dochodzi co w takie sytuacji mogę zrobić

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@mafia9605 Nie zmusisz kupującego do zapłaty. Odczekaj 5 dni jeśli to Allegro Lokalnie i aukcja Ci się odnowi automatycznie. Na zwykłym Allegro po 7 dniach wystaw towar ponownie. 

oznacz moderatorów

mafia9605
#8 Zapaleniec#

Jak wygląda sprawa z prowizja ponieważ już opłaciłem jest sznasa na zwrot lub coś w tym stylu

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mafia9605 kupujący ma jeszcze czas, żeby powtórzyć płatność, nieopłacone zamówienie anuluje się automatycznie po  7 dniach i wówczas otrzymasz automatyczny rabat transakcyjny (zwrot prowizji).  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Anuluje się z automatu po 5 dniach, tak jest u mnie, równe 5x24h od zakupu i wskakuje ZAPŁATA ANULOWANA jeśli nie wpłacę w tym terminie.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@piimaa ale masz na myśli Allegro Lokalnie, prawda? 
Na Allegro anuluje się po 7 dniach w przypadku kup teraz i 30 dniach w przypadku licytacji. Sprzedający może ustawić dłuższy czas na zapłatę w przypadku kup teraz ale 7 dni to minimum, a 30 dni to maksimum.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@xyz96 Na zwykłym Allegro zależy od rodzaju oferty. W licytacjach jest 30 dni, w Kup Teraz! jest 7 dni.

oznacz moderatorów