anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeżeli ktoś podszył się pod mój kod producenta EAN za który ja płacę i produkuję

MAMY ROZWIĄZANIE!
TR79
#9 Pomysłodawca#

Co zrobić jeżeli ktoś podszył się pod mój kod producenta EAN za który ja płacę i produkuję i wystawia prawie identyczny przedmiot .

zakupił u mnie jedną sztukę i teraz to produkuje i wystawia pod moim kodem EAN.

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TR79 Czy przedmiot, który wystawia ten sprzedawca, ma takie same cechy, jak Twój? Podaj mi numer Twojej oferty z tym przedmiotem i numer oferty, którą wystawił drugi sprzedający.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
TR79
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TR79 Konsultuję tę sprawę. Kiedy będę mieć więcej informacji, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
TR79
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuję

czekam

oznacz moderatorów
TR79
#9 Pomysłodawca#

 To jest link do drugiego produkt którego sprzedaję  prawie ten sam dziurkacz i ta sama cena co u tamtego sprzedawcy https://allegro.pl/oferta/dziurkacz-do-blachy-trapezowej-kleszcze-11972082411

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TR79 Niestety w tej sytuacji nie mamy podstaw, żeby podjąć działania. Chyba że jesteś właścicielem patentu, wówczas prosimy o informację i dokument z potwierdzeniem. Na tej podstawie postaramy się pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
TR79
#9 Pomysłodawca#

Nie mam patentu, ale dlaczego on ma możliwość podpiąć się pod mój EAN za który ja muszę zapłacić tak samo opinie produktu na który pracowałem kilka lat.

on może zrobić gorszej jakości i będzie wyświetlało się na moich opiniach produktu czy nie da się z tym coś zrobić?

Czy każdy może pobrać mój kod i działać na tych zasadach.

Już nie chodzi że skopiował produkt tylko że posiada nasz kod i opinie produktu

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TR79 Po dodaniu produktu do katalogu staje się on dostępny do wyboru podczas wystawiania ofert dla wszystkich sprzedających. Ta sytuacja nie narusza naszych zasad.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
TR79
#9 Pomysłodawca#

Czyli nie ma żadnego prawa i nic z tym nie zrobię ?

oznacz moderatorów
ReSolid
#9 Pomysłodawca#

A kontaktowałeś się z tym kolesiem? Może da radę załatwić to z nim. Miałem podobną sytuację kiedy Allegro podpięło moje ogłoszenie pod produkt innego sprzedawcy czego nie byłem świadomy. Napisał do mnie i raz dwa zmieniłem wszystko.

oznacz moderatorów
TR79
#9 Pomysłodawca#

Spróbuję .Dziękuję

oznacz moderatorów
TR79
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not przecież są to dwa inne produkty jeden ma rozstaw 100 mm a drugi 140 mm

pomijam fakt że różnią się od siebie, są podobne ale to inne wykonanie 🙂 Wprowadzacie konsumentów w błąd a to nadaje się do UOKiK

dddd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
TR79
#9 Pomysłodawca#

 https://allegro.pl/oferta/dziurkacz-do-blachy-trapezowej-kleszcze-11972082411 LINK DO DRUGIEJ OFETY O ROZSTAWIE 100 KTÓRY SPRZEDAJĘ

oznacz moderatorów
TR79
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
TR79
#9 Pomysłodawca#

Różni się gumowymi rączkami ale to szczegół niech sobie kopiuje

dla mnie ważne jest to że jeżeli zrobi gorszy jakościowo produkt to będzie wpływało to na moje opinie o produkcie na które pracowałem kilka lat bo niestety też się wyświetlają, ma mój skopiowany kod produktu EAN za który płaciłem i co roku muszę opłacać

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@TR79 ale dzięki tym szczegółom możesz odpiąć produkt i nie będziesz dzielił się komentarzami czy kodem za który płacisz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
TR79
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli tak to jak mam odpiąć produkt żeby on nie łączył się z produktem tamtej konkurencji .czy mogę prosić o radę.

oznacz moderatorów
TR79
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za wszystkie informacje 

oznacz moderatorów