anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić z formularzem zwrotu w przypadku odesłania towaru?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:50880967
#1 Nowicjusz#

Tak jak w temacie, kupujący zwrócił towar z powodu iż był zepsuty. Dogadaliśmy się z kupującym i wysłaliśmy mu, a raczej wymieniliśmy towar na sprawny. I tu pytanie co zrobić z formularzem zwrotu? Mam tylko w "Decyzja zwrotowa" opcje "zwróć wybraną kwotę" i "odmowa zwrotu środków". Nie ma tam opcji w stylu "produkt został wymieniony". Czy w tej sytuacji mam zignorować formularz - po jakimś czasie zniknie/czy w zasadzie co teraz z nim zrobić?

Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:50880967 tak zignoruj taki formularz, a napisz co klient zaznaczył przy odsyłaniu towaru ?

hhhjhhhh.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:50880967
#1 Nowicjusz#

Klient zaznaczył Powód: wada wykryta podczas używania . Czyli w dalszym ciągu zignorować? Podchodzi to na pewno pod  Reklamację (wada produktu), nie odstąpienie.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:50880967 to jest na 100 % reklamacja ( chodź klient nie jest tego świadomy ) , jak klikniesz na trzy kropki zapewne nie wydrukuje Ci się formularz zwrotu 😞  Weź dla spokoju zaznacz odmowa zwrotu i napisz że była to reklamacja i towar został wymieniony bo allegro liczy jakość ( czas zwrotu kasy a ten leci ) 

fgff.jpg

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  powiedźcie czy jak jest zwrot z tytuły reklamacji to też liczycie do jakości czas w jakim sprzedawca zwróci kasę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 w jakości sprzedaży bierzemy pod uwagę tylko te zwroty, które jako powód mają:
Odstąpienie bez podania przyczyny, Zakup przez pomyłkę, Niezgodny z opisem, Nie pasuje mi lub Nie dotarł na czas.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:50880967 możesz wybierz odmowa zwrotu środków > Powód : Wymieniam towar na nowy > ewentualnie jakoś wiadomość dla kupującego

oznacz moderatorów
Client:50880967
#1 Nowicjusz#

Właśnie o coś takiego mi chodziło, bałem się kliknąć odmowy i sprawdzić czy to od razu już się odmawia czy są jeszcze jakieś opcje. Bardzo dziękuję :). Pozdrawiam. Temat zamykam.

oznacz moderatorów