anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić z pracodawca oszustem?

patrycjaa134
#7 Wielbiciel#

6AC4F07B-027F-46B6-B81D-6975B2BEF335.png

88642B1C-55D3-4235-A671-2B7C81B6D110.png

FA7F0BFF-2ED4-4137-A941-F022869D409D.png

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mwmonety
#21 Demiurg#

Oszustwa zgłasza się na policję . Napisz dokładnie o co chodzi bo obrazków nie widzimy do momentu ich zatwierdzenia przez moderatorów.

oznacz moderatorów

patrycjaa134
#7 Wielbiciel#

Mam problem odnośnie paczki. Nie mogę otrzymać odpowiedzi od swojej pracodawczyni o numerze nadania paczki  o którą osoba kupująca się domaga. Nie wiem co w tej sytuacji mam zrobić, gdyż ja tylko wystawiam ogłoszenia na Allegro, a moja pracodawczyni wysyła te produkty. Konto na Allegro zostało mi zawieszone.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@patrycjaa134 Policja. Najprawdopodobniej padłaś ofiarą sprzedaży "na słupa". Wystawiasz ze swojego konta, coś atrakcyjnego np elektronikę. Kupujacy płaci, ty przelewasz pieniadze na konto tego który Cię poprosił, a on nie wysyła przesyłki i TY zostajesz z problemem.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Poszukać innej pracy.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@patrycjaa134 Zostałaś tzw. „słupem”.

Zgłoś się czym prędzej na policję zanim to policja zgłosi się do Ciebie a zgłosi się na pewno.

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@patrycjaa134 Nie mogę zatwierdzić tych zrzutów, ponieważ są na nich dane osobowe. 

Zgadzając się na taki układ złamałaś regulamin Allegro (2.10.):

Użytkownikowi nie wolno korzystać z Kont innych Użytkowników oraz udostępniać Konta innym osobom, z wyjątkiem przypadków:
a. udostępnienia Konta Firma osobom należycie umocowanym przez Użytkownika do działania w jego imieniu,
b. udostępnienia Konta Zwykłego małżonkowi Użytkownika poprzez umieszczenie danych małżonka Użytkownika w odpowiednim formularzu. Małżonkowie korzystający z Konta ponoszą odpowiedzialność solidarną za działania podejmowane w ramach tego Konta.

Sprawę zgłoś na policję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów