anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas dostawy

ETUISTA
#7 Wielbiciel#

Witam.

  • Czy można coś zrobić z czasem dostawy?
  • Jak ma ktoś u mnie zamówić jak allegro automatycznie w jakiś głupi sposób wylicza czas dostawy.
  • Gdy próbuję sam ustawić czas to wyskakuje mi informacja o 10 przesyłkach. 
  • Normalnie zamawiając do 12:00 dostawa kolejnego dnia a allegro podane że jak ktoś zamówi teraz 19:05 poniedziałek to dostanie paczkę w czwartek. 
  • Na 100% jak ktoś zamówi jutro do 12:00 to paczka wyjedzie.
  • Już nie wiem jak mam wbić się w sprzedaż jak ciągle dostaje jakieś kłody pod nogi...
  •  
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@ETUISTA przewidywany czas dostawy jest wyliczany przez algorytm na podstawie Twoich ustawień, deklaracji i działań. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ETUISTA
#7 Wielbiciel#

Dobrze ją to wiem tylko ten algorytm jest beznadziejny. Co jeśli mam 2 zamówienia przed 12:00 a 6 po tej godzinie? Co jeśli mam zamówienia w piątek wieczorem i sobotę. A kurier InPost codziennie do 12:00 odbiera paczki? Algorytm wprowadza klientów w błąd. Klient powinien widzieć że jak zamowi do 12:00 to wysyłką tego samego dnia. Jakim prawem allegro decyduje za sprzedawców do której godziny wysyłają paczki ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszyscy o tym wiemy, tylko nie Allegro albo ich algorytmy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ETUISTA Najkrócej, nie wysyłaj wcześniej niż deklarujesz bo wówczas wyliczenia Allegro się skracają.

oznacz moderatorów

ETUISTA
#7 Wielbiciel#

A co z klientami którzy widzą że dostawa jutro? Wysyłałem tak żeby nie narazić się na negatyw od klienta. A zostałem ukarany tym że sporo klientów zamawiało u mnie po tej 12 i jakoś algorytm to wyliczył że wydłużyl informacje o czasie dostawy o jeden dzień. Jak mam teraz sprzedać cokolwiek jak działam w branży w której czas dostawy jest ważny. Ja naprawdę nie wiem kto wpada na takie pomysły. W końcu sam wiem o której wysyłam przesyłki. Wiem że jak mi zamówi klient teraz do wyśle na następny dzień o 12. Ale allegro twierdzi że wyśle w środę do 23:59 i specjalnie opóźnia mój czas dostawy. Tak samo jak allegro days. Do dzisiaj w regulaminie nie widzę informacji że muszę sprzedać za 30 tysięcy żeby wziąć udział. Jaki w tym sens. Przez tydzień nowy sklep jest tak naprawdę stosowany...

oznacz moderatorów