anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu naliczą mi się opłaty za wyróżnienie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
huzarbiz
#10 Popularyzator#

Odebrałem jakiś czas temu w Centrum Zniżek darmowe 100 wyróżnień i przy wystawianiu oferty kilka dni temu przy naciskaniu wyróżnienia pokazywało mi 0 zł, a dzisiaj jak chciałem edytować ofertę to mam napisane, że wyróżnienie wynosi 19 zł/10 dni, tak samo w nadchodzących opłatach pokazuje że mam na początku października ponieść opłatę. W centrum zniżek mam jeszcze 98 nie wykorzystanych wyróżnień które trwają do 1 listopada.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@huzarbiz Wyżej ktoś Ci podał nieprawidłowy link do kontaktu. W sprawie wyróżnień musisz pisać tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c1581428-a33f-4506-826f-720b60a920c0 Najlepiej na czacie, po chwili sprawa się wyjaśni.

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Bo to tak działa, wyróżnienie w ofercie będzie darmowe przez pierwsze 10 dni a potem będzie naliczana opłata, mimo, że są jeszcze niewykorzystane darmowe wyróżnienia. Musisz wejść w edycję oferty, w "Opcje promowania" kliknąć w kwadrat "wyróżnienie" i tam będzie opcja do zaznaczenia, aby wyróżnienie nie było przedłużane na kolejne 10 dni.

oznacz moderatorów
GaceKx
#9 Pomysłodawca#

Nie prawda! Dopóki w puli są do wykorzystania darmowe wyróżnienia nie naliczy opłat za wznowienie wyróżnienia.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@huzarbiz Cześć! Podczas wyróżniania oferty zawsze wskazany jest koszt 19 złotych. Jeśli jednak otrzymałeś pakiet darmowych wyróżnień, to po wystawieniu oferty opłata za wyróżnienie jest od razu korygowana (odejmowane jest przy tym jedno wyróżnienie z otrzymanej darmowej puli). Nie będzie pobrana żadna opłata za wyróżnienie.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów