anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu nie moge wystawić przedmiotu na normalnym allegro tylko odrazu wyskakuje mnie allegro lokalni

puchatek234
#1 Nowicjusz#

witam czemu nie moge wystawic przedmiotu na allegro normalnym tylko odrazu przekierowuje na allegro lokalnie? na tym lokalnie sa chore ceny. 50zł za wartosc przedmiotu 800 ...

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

gregsowa
#7 Wielbiciel#

Cześć!
Właśnie jestem po rozmowie z panią konsultant allegro, po nieważ miałem ten sam problem.
Twoje oferty sa wystawione na allegro i na allegro lokalnie, ale podglad tych ofert masz tylko w allegro lokalnie.
Spróbuj sobie w allegro w wyszukiwaniu wpisać jeden z Twoich sprzedawanych przedmiotów, najlepiej skopiować dokładną nazwę tak jak nazwałaś przedmiot w ofercie i a Twój przedmiot ukaże sie jako oferta na allegro.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Możesz, możesz. Ale Allegro zadbało o to, by nie było to proste. Podczas wystawiania szukaj małych, niebieskich literek (prawy, górny róg) o wystawianiu za pomocą starego formularza. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_FG_
#1 Nowicjusz#

Gdzie to jest bo ja nie widzę ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Każdy może wystarczy tak zrobić: Screenshot_2021-02-01 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@_FG_, aby wystawić ogłoszenie na Allegro, a nie na Allegro Lokalnie, w formularzu wystawiania wybierz opcję „Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz”.

mr_oma_0-1628411494225.jpeg

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

spitt22
#7 Wielbiciel#

Witam 

 

Wróciłem jakiś czas temu  na allegro po przerwie i nie wiem jak wystawiac aukcje na allegro bo ciagle wyskakuje mi allegro lokalnie

 

ktos może objasnic

oznacz moderatorów

markos06
#1 Nowicjusz#

Przez aplikację mobilną nie ma takiej możliwości. Trzeci raz wystawiam przedmiot. Trochę to frustrujące :))

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@markos06 spróbuj przez przeglądarkę mobilną

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_FG_ To stary wątek. Teraz link "dotychczasowy formularz" jest w innym miejscu;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

labrademon
#7 Wielbiciel#

Taka praktyka Allegro jest mocno denerwująca dla klientów i podważa zaufanie do platformy. W Polsce ciągle brakuje dobrze wykształconych menadżerów, i to jest problem . Wiem, co mówię.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@labrademon ale to jest wątek sprzed dwóch lat, przez ten okres dużo zaszło zmian i mamy bardziej wykształconych mengerów, co widać po zmianach w portalu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

labrademon
#7 Wielbiciel#

Tak.to prawda, nie sposób się z tym faktem niezgodzić.Widać duży postęp i poprawe.😉😀

oznacz moderatorów