anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy żeby wypłacać pieniądze muszę mieć payu, i przelewy 24 zweryfikowane?

magz2442
#7 Wielbiciel#

Witam, żeby wypłacać pieniądze muszę mieć payu, i przelewy 24 zweryfikowane?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, masz 2 operatorów płatności i środki mogą trafić albo tu albo tu więc należy aktywować obu operatorów:https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów

magz2442
#7 Wielbiciel#

A jak przychodzić będzie mi tylko na payu to nie muszę?

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie wiem czy czegoś nie pomylę, bo ostatnio wiele zmian i mogli coś zmienić ale kilka miesięcy temu to było tak, że jak aktywowałeś tylko payu to kasa przychodziła tylko payu i przelewy można było olać. Ale jak chociażby zacząłeś aktywację przelewów to już było pozamiatane, bo kasa tam wpływała. Próbowałam wtedy uzyskać odpowiedź czy tak jest na każdym nowym koncie, ze jak się nie spróbuje aktywować przelewów to kasa tam nie będzie wpływała ale  ekipa zarówno supportu jak i Panie moderatorki unikały odpowiedzi, wiec chyba to jakaś tajemnica xD. 

oznacz moderatorów

DzieciaczkowoMM
#8 Zapaleniec#

Tak muszą być zweryfikowane żeby wypłacać pieniądze. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@magz2442 kupujący może wybrać z usług jakiego operatora płatności skorzysta, więc może się zdarzyć tak, że wpłata kupującego wpłynie na saldo operatora, od którego sprzedający nie ma aktywnych wypłat. Dlatego najlepiej mieć aktywne wypłaty od obu operatorów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów