anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy aby moje pieniądze zostały przelane z Allegro na moje konto muszę aktywować np. PayU?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:40436770
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Mam pytanie: Czy aby moje pieniądze ( po sprzedaży produktu) zostały przelane z Allegro na moje konto muszę np. aktywować PayU?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40436770 tak 🙂 Twoje środki są na saldzie PayU, więc konieczna będzie aktywacja wypłat od tego operatora. Aby to zrobić wejdź proszę w tę zakładkę i w części poświęconej PayU kliknij proszę przejdź do banku. 
Aby weryfikacja się udała dane właściciela konta w banku i konta Allegro muszą być takie same, a przelew musi być wykonany z konta podanego w formularzu. Weryfikacja w przypadku tego operatora może zająć do trzech dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:40436770
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję bardzo.

oznacz moderatorów
Qwalen
#8 Zapaleniec#

Witaj. Piszą że przy weryfikacji konta PayU nie można zmieniać 1. Temat przelewu , 2. Kwoty przelewu. O ile temat to nie problem by był taki sam o tyle kwotę która jest 1,01zł mój bank nie chce wykonać pisząc że minimalna kwota do przelewu to 8 zł. Przelałem tą kwotę ale nie wiem czy Allegro zweryfikuje mi poprawnie płatność PayU . Na razie czekam ( już drugi dzień ) Pytanie. Czy jak nie przejdę tej weryfikacji to co mam zrobić ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Qwalen Przelew na inną kwotę powinien zostać bez problemu zaakceptowany (takie sytuację się zdarzają np. przy weryfikacji konta z Revolut). Weryfikacja PayU trwa do 3 dni roboczych, zatem proszę o jeszcze chwilę cierpliwości 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Qwalen
#8 Zapaleniec#

Mamy sobotę ale nadal Allegro nie zakończyło weryfikacji konta i przez to nie mam dostępu do własnych pieniędzy. Co teraz ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Qwalen prześlij proszę potwierdzenie wykonania przelewu do operatora PayU na adres spolecznosc@allegro.pl. Skonsultuję to z operatorem.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Qwalen
#8 Zapaleniec#

Potwierdzenie wysłane

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Qwalen napisaliśmy do Ciebie e-mailowo w sprawie nr 26362975. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Qwalen
#8 Zapaleniec#

Tak dostałem odpowiedź z Allegro. Niestety nie mogę zgodzić się z argumentacją którą przedstawili w odpowiedzi. Poprosili o ponowny przelew tym razem z konta zagranicznego. Nie widzę takiej potrzeby  by ponownie wysyłać 8 zł do potwierdzenia z zagranicznego konta jak w tym Banku posiadam Polski numer konta który nawet mój pracodawca uznał za dobry i otrzymuje na niego wynagrodzenie.  Czemu Allegro uparło się na zagraniczne konto tego nie wiem, może dla tego że bank jest zarejestrowany na Litwie. Ale to nie powinno mieć wpływu na to by zaakceptować mój polski nr. konta. Dziwna sprawa.

oznacz moderatorów