anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro może usunąć negatywny komentarz bo jest niezgodny z prawda.

SportBoxPZ
#7 Wielbiciel#

26.11 klient kupił towar.

27.11 został wysłany

4.12 do mnie wrócił - w śledzeniu przesyłki jest adnotacja , ze klient odmówił odbioru przesyłki.

4.12 został zrobiony zwrot pieniedzy przez allegro.

Na wszystko oczywiscie mam dowody, screeny.

20.12 dostaje negatyw ( miedzy innymi , ze jest zero kontaktu i ze nie ma towaru , ani pieniedzy oczywiscie jest to nie zgodne z prawda)

Pan otworzył dyskusje szantażując Mnie , ze usunie dyskusje i negatyw jak załatwie mu numer do kuriera który ma jego lokalizacje bo Jak twierdzi to juz 3 paczka która do niego nie dotarła i chce sobie to wyjasnic z kurierem. dzisiaj napisałam do in postu i przez to , że numer przesyłki jest nieaktywny nie moga podac mi numeru telefonu kuriera. dopiero mogą Go udostepnić jesli bedzie aktywna przesyłka na jego adres. Takie maja zasady. 

Zmierzam do tego czy allegro moze Mi w tym momencie pomóc bo wydaje Mi sie , że Ja sie wywiązałam ze wszystkiego. Poprawcie jesli się myle.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

az1rael
#21 Demiurg#

To noech soboe sklada sam reklamacje do inpostu na doreczanie przesylek a nie ty mu nr kuriera masz zalatwic dla ciebie adnotacja odmowil przyjecia przesylki oznacza ze kupujacy nie wywiazal sie z umowy 

oznacz moderatorów

SportBoxPZ
#7 Wielbiciel#

Twierdzi , ze nie dostał zadnego sms ze paczka do niego idzie, a tym bardziej wraca. Ale sama zamawiam przez allegro i każdy ruch jest wysłany meilem. Paczka została wysłana , nastepnie , że tego i tego dnia kurier bedzie próbował dostarczyc paczke. 

w miedzy czasie dowiedziałam się, żę jestem nie profesjonalna , że odwracam sie do niego "dupą" 😮 , że to Ja powinnam załatwic mu numer bo to Mi ma zależeć na kliencie. 

Założył dyskusje i Mi w trakcie napisał , że ma już to gdzies i dlaczego Ja z Nim dyskutuje a nie zabieram sie do roboty, mam zejść na ziemie i nie zachowywac się jak dziecko. Gdzie Pan próbował kontaktować sie z inpost ale ze zaczął sie odzywac robot to nie ogarnął sytuacji. I wiem, że w koncu musiałam trafic na takiego człowieka , ale na forum czyli w komentarzu napisał "zero pieniedzy" gdzie pieniadze dostał

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@SportBoxPZ bo jak ma aplikację to smsy nie przychodzą wszystko ma w aplikacji wtedy kurier też nie ma obowiązku dzwonić

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

poczekaj 2-3 dni i zgłoś usunięcie komentarza do allegro bo teraz to pilnuje jak dziewica cnoty by mu ten komentarz został i wstawi ci nowy jak allegro usunie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możliwe że nie otrzymał.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 oczywoście że nie otrzymał było sobie nie zakładać aplikacji inpost wtedy nie przychodzą ci smsy o paczce że będzie próba dostarczenia w dniu. Nawet nie wspomnę że w regulaminie usługi nic nie pisze że kurier ma dzwonić że zaraz będzie z paczką jest to jego dobra wola. Kupujacy niech najpierw sobie przeczyta regulaminy przewoźników i wybierze takiego co w największym stopniu spełnia jego oczekiwania zwłaszcza że zaraz są święta i kurierzy nie dzwonią bo nie mają na to czasu tylko sru paczkę przez płot

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Oczywiście. Jak ktoś sobie zainstalował dobrowolnie aplikację - to na zasadach określonych w regulaminie - reklamację należy składać do InPost.

Gorzej - po odinstalowaniu aplikacji - są jeszcze większe problemy, ale te wszystkie rzeczy nie powinny dotyczyć sprzedawców.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@maxr01 bo nie dotycza sprzedawca nie odpowiada u kupujacego za apki ustawienia maila jego telefonu etc w sledzeniu jest nieodebrane = niewywiazanie sie z umowy kupna sprzedazy tylko allegro robi z sprzedawcy durnia zezwalajac na negatywy za radosna indolencje kupujacych ktora w sadzie skonczylaby sie skopaniem 4 liter

oznacz moderatorów