anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro może usunąć ocenę Kupującego?

rafal_mackowski
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Mam pytanie

Odkupiłem od znajomej kilka opakowań danego towaru(kupiła za duży rozmiar) - wystawiłem go na sprzedaż na allegro i opakowania kupił jeden użytkownik. Napisał że chce fakturę mimo iż w aukcji było zaznaczone że nie ma możliwości wystawienia faktury.

Zapytałem czy anulować jego zakup w związku z tym że nie otrzyma ani faktury ani paragonu bo dany towar odkupiłem od znajomej która nie miała możliwości wystawienia na niego jakiegokolwiek dowodu sprzedaży.

Powiedział że chce kupić mimo wszystko.

Po czym wystawia mi opinie że nie wystawiam paragonu ani faktury.

 

Czy mogę poprosić o usunięcie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@rafal_mackowski Dwie strony medalu :

1. Masz rację i możesz napisać przez kontakt do allegro aby usunęli bo trudno do ciebie mieć pretensje że nie masz czegoś czego nie oferujesz

2. To wygląda na sprzedaż zorganizowaną ( twoja oferta) a nie oferujesz dowodów zakupu?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@rafal_mackowski  prosić możesz, ale raczej Allegro nie usunie Ci tej oceny, „bo kupujący ma prawo do subiektywnej oceny transakcji” 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Według mnie podstawy ma.... bo kupując rower, nie możesz mieć pretensji że kupiłaś rower.. a;le czy mu się to opłaca...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

rafal_mackowski
#8 Zapaleniec#

dziękuję za pomoc.

Napisałem wiadomość

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@rafal_mackowski

 Przecież Ty prowadzisz konto firma i masz obowiązek wystawiać faktury. To co robisz to proszenie się o kłopoty i to spore.  

Mogłeś spisać na kartce papieru umowę kupna i sprzedaży ze znajomą i po sprawie.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pinsplash owszem, podstawy może mieć, ale Allegro ma w nosie podstawy. Wszystko zależy od samopoczucia pracownika, który przeczyta prośbę. 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Komentarz nie zostanie usunięty. To był zakup od firmy, kupujący ma prawo do paragonu lub faktury.

oznacz moderatorów