anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro może zablokować inne konta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:89049427
#8 Zapaleniec#

Jedna z osób w naszej firmie prowadziła konto, które zostało zablokowane. Było to konto nie związane z naszą firmą. Prawdopodobnie słusznie ale nie mi to dochodzić. Czy inni pracownicy, którzy logują się na swoje konta prywatne z komputerów w firmie mogą zostać zablokowani, bo np allegro uzna że konto jest powiązane z kontem innego pracownika (tego zablokowanego) lub że wg allegro hasło zostało udostępnione innej osobie. Bardziej interesuje mnie temat gdzie mamy stałe IP i moje konto zostało tak zablokowane tzn  allegro twierdzi że udostępniłem swoje hasło innej osobie. Czy innych pracowników, którzy logują na swoich komputerach w pracy może czekać blokada ich konta

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Może zablokować. Gdy Allegro wykryje jakiekolwiek powiązania kont, gdzie jedno jest zablokowane za łamanie zasad, a szczególnie za nieopłacone rachunki, blokuje też konta powiązane.

oznacz moderatorów
Client:89049427
#8 Zapaleniec#

Co znaczy powiązane. Konta nie są powiązane ale logowanie jest z jednego IP

 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:89049427 Ten sam IP = "powiązanie"

NIGDY w firmie która ma konto na All, nie pozwól pracownikom logować się ze swoich prywatnych kont. To już nie pierwsza sprawa tutaj.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Allegro nie udzieli Ci odpowiedzi, bo nie chce ujawniać w jaki sposób dochodzą do osób, które chcą ich [edycja] 😉

Za samo IP myślę, że nie powinni blokować. Zakładając, że towar z Twojej branży nie był sprzedawany na koncie tego pracownika.

oznacz moderatorów