anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy Allegro pomogło komukolwiek przy niesprawiedliwym komentarzu ?

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

wszędzie czytam że nie ale mój negatyw jest absolutnie nieuzasadniony na co Allegro ma wgląd z korespondencji z "trudną" klientką, kłamie że nie dostała w terminie i bez żadnych wyjaśnień a nadałem przesyłkę w dniu zamówienia i dostała w teminie przewidzianym przez Paczkę w Ruchu  Orlen

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

wiem że nie pomaga ale wolałem spytać społeczność czy może  jednak komuś pomogli,  ps. ja mam konto firmowe i o to też  pani miała do mnie pretensje,  że w takim pudełku to może wysłać osoba prywatna a nie firma, ech coraz cięzej mamy z tym Allegro

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ELEKTROMARKET To nie Allegro Ci wystawiło negatywa > trochę to są pretensje nie pod ten adres.

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

ja ogólnie odczuwam coraz trudniejszy klimat dla sprzedajacych a może juz za długo w tym siedzę i sie wypaliłem zawodowo, a były czasy kiedy dostawałem od Allegro piękne prezenty za wyniki w sprzedazy, do dzisiaj mi służą,

ale z drugiej strony to troche tak jak bym nie mógł prosić policji o pomoc bo to przecież nie policja mnie pobiła i powiedzą "załatwcie to miedzy sobą" 

oznacz moderatorów