anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy byłbaby szansa na jakąś promocję i zmniejszenie prowizji?

szczepanstoree
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie, sprzedaję sobie na allegro przedmioty w grach na niskiej marży ok. 8%. Dotychczas korzystałem z promocji, która oferowała 0% prowizji. Od października sprzedaż na allegro straci sens gdy prowizja wyniesie 8%. Czy byłbaby szansa na jakąś promocję i zmniejszenie prowizji do np. 5% do końca roku? Proszę zwrócić uwagę na moje komentarze 100% pozytywnych i zadowolonych klientów. 

Pozdrawiam Serdecznie

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ACCURON
#13 Ambasador#

to jest forum a nie centrum znizek

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

he,he

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria dodam swoje, he,he🙂

oznacz moderatorów

GREGOGK
#10 Popularyzator#

człowieku zrobiłeś mi dzień, teraz mogę dalej pakować paczki, za które zapłaciłem horrendalne prowizje, bo mam tylko 99,8% pozytywów, to może dlatego. Ciesz się, że tylko 8% tej prowizji. Podwyższ ceny o 10% i będziesz miał te same pieniądze.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@szczepanstoree  Prędzej Policjanta ubejtasz o zmniejszenie mandatu, niż Allegro o prowizję

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

jestem

oznacz moderatorów

lukaszflak14
#10 Popularyzator#

hahahahahahaha xD poprawiłeś mi humor xD 

Panie, tutaj ludzie jadą na prowizji 15% i lepiej xD 

Koniec z przedszkolem, witamy na Allegro  👿😈

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@lukaszflak14 Tak się kończą promocje dla świeżaków😁 Teraz wyobraź sobie co się stanie, gdy miłościwie nam panujący spadną z rowerka i następni po nich postanowią zakończyć promocję pt. 500 plus - coś czuję, że widły i pochodnie (oraz tulipany) pójdą w ruch😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

szczepanstoree bolesne zderzenie z rzeczywistością . Roszczeniowe pokolenie 70+ pomału odchodzi , a przyszło następne 😓

oznacz moderatorów