anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać paczkę za pomocą allegro inpost Paczkomat?

Client:44129205
#7 Wielbiciel#

Witam

Wystawiłem przedmioty i ktoś je kupił, dostawa inpost Paczkomat, status płatności zakończona i mam pytanie jak mogę nadać paczkę za pomocą Allegro czy muszę to zrobić przez InPost bez ingerencji allegro?

W poradniku od Allegro jest napisane że w zakładce zamówienia od kupujących powinna być opcja nadania,jednak nie widzę jej u siebie.

Kiedy mogę się spodziewać dostania pieniędzy za przedmiot i dostawę od allegro i w jaki sposób?

Z góry dziękuję

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:58025408
#12 Orędownik#

są 3 rodzaje 

1. Allegro Paczkomat  24/7 to sposób zintegrowany z allegro 8,99zł

2. Zwykły paczkomat Paczkomaty 24/7 wypełniasz ręcznie na stronie inpostu, no chyba że można jakoś zintegrować na stronie inpostu z allegro 11,99zł za format A i drożej za B i C

3. wypełniasz przez jakiegoś agenta kurierskiego typu e-paka, furgonetka etc. tam można zintegrować z allegro aby nie trzeba były wypełniać pól 10,95zł

 

oznacz moderatorów

Client:44129205
#7 Wielbiciel#

A kiedy dostanę pieniądze i w jaki sposób?

oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

pieniądze jeśli klient zapłacił są na twoim koncie Allegro Finanse stamtąd musisz je wypłacić na swoje połaczone z allegro finanse konto bankowe..dostaniesz maila o wpłacie albo możesz sprawdzić czy zakup jest opłacony w zakładce "Zamówienia"

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:58025408 miniKurier24 też jest za 10,95 zł (po integracji konta allegro w managerze inpostu), a kurier24 za 13,40 zł.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów