anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy do dodatkowej weryfikacji payu trzeba mieć skończone 18 lat

Client:122880064
#7 Wielbiciel#
Spoiler
Witam od jakiegoś czasu około 22 dni sprzedaje na allegro miałem aktywowaną wypłatę payu sprzedają przez te 22 dni uzbierałem sobie w swoim portfelu około 770 zł i przy próbie wypłaty kazano mi zweryfikować ponownie payu wysyłając dowód osobisty chciałbym wiedzieć czy trzeba mieć ukończone 18 lat żeby przejść przez tą weryfikację czy nie ? z góry dziękuję za odpowiedzi 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, a dlaczego, masz własne konto bankowe, masz własne konto Allegro i dane muszą być takie same.

oznacz moderatorów

Client:122880064
#7 Wielbiciel#

Czyli wszystko powinno przejść bez problemu bo no trochę sobie pozbierałem i już się przestraszyłem że pieniądze zostaną zwinięte pod dywan. Dziękuję bardzo za odpowiedź 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To błąd, konto należy aktywować przed wystawieniem na sprzedaż, zawsze może coś pójść nie tak i co zrobisz?https://help.allegro.com/sell/pl/c/konto-do-wyplat

oznacz moderatorów

Client:122880064
#7 Wielbiciel#

Tak ja konto miałem aktywowane już wcześniej normalnie robiłem wcześniej wypłaty po 100 zł czy coś w tym stylu w tym czasie tylko że to dodatkowa weryfikacja i payu kazało wysłać mi dowód osobisty 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:122880064  taka dodatkowa weryfikacja tożsamości może być przeprowadzona przez operatora płatności w związku z ustawą z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Wymagany dokument możesz załączyć w zakładce Ustawienia Wypłat. Po sfinalizowaniu weryfikacji przez operatora wypłaty będą ponownie aktywne, skąd będziesz mógł zlecić wypłatę środków.

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:122880064
#7 Wielbiciel#

czyli jeżeli nie mam skończonych 18 lat to tak i tak weryfikacja powinna przejść pozytywnie 

oznacz moderatorów