anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeśli mam konto firmowe i sprzedaję jako firma, to na Allegro Lokalnie sprzedaję też jako firma?

MAMY ROZWIĄZANIE!
musashi2007
#12 Orędownik#

Czy jeśli na Allegro mam konto firmowe i sprzedaję jako firma i to konto jest powiązane z Allegro Lokalnie to na Allegro Lokalnie sprzedaję jako firma czy jako osoba prywatna???

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Jako firma. 

oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

O kurczę. Czyli powinienem założyć osobne konto na AL? 
Trochę bez sensu.

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

Witaj @musashi2007 ,

prowadząc ciągłą i zorganizowaną sprzedaż nowych towarów powinieneś korzystać z konta "firma" i przestrzegać wszystkich zapisów prawa, w szczególności respektować prawa konsumentów, niezależnie do tego, czy sprzedajesz na Allegro, czy na Allegro Lokalnie.

Pozdrawiam.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

Tak też robię. Byłem tylko do tej pory przekonany, że na AL nie można sprzedawać jako firma i wszystkie oferty, które tam wystawiam (prywatne rzeczy, których chce się pozbyć) nie zaliczają się do sprzedaży firmowej tylko jako sprzedaż prywatna. Dziękuję za informację. Zakładam w takim razie drugie konto.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@musashi2007 lepiej to rozdzielić bo wpływa to razem na jedno konto więc będziesz miał jazdę w razie kontroli 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@musashi2007 Przy Twoim nicku na AL nie wyświetla się znaczek "firma" (a takie konto przecież masz). Z kolei u mnie jakieś 2 tygodnie temu był widoczny https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/dlaczego-w-moich-ofertach-na-a... mimo, że nie mam konta firmowego😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

@Knowhere  Konto z końcówką AL założyłem dopiero dzisiaj i czekam na weryfikację. Chodziło o konto "musashi2007". 

Sprawdziłem i na koncie firmowym "musashi2007" na AL ja nie mam oznaczenia "FIRMA". Hmmm 🤔

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@musashi2007 No właśnie konto, z którego tu piszesz, miałem na myśli.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów