anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest możliwa wysyłka bez etykiety metodą Allegro Pakoczmaty InPost?

MAMY ROZWIĄZANIE!
qamil20
#7 Wielbiciel#

Witam.

Chce wyslac paczke bez etykiety przez paczkomat. Gdy wystawialem przedmiot na allegro to wybralem opcje dostawy paczkomaty za 8.99 zl. W mailu w wiadomosci o otrzymaniu wplaty mam opcje "utworz etykiete i nadaj paczke", czy jezeli skorzystam z tej opcji to moge nadac bez etykiety?

Pozdrowienia

oznacz moderatorów
60 ODPOWIEDZI 60
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@PIKeRn  gdzie można kupić taką drukarkę laserową za 30 zł? z chęcią bym kupiła

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
PIKeRn
#10 Popularyzator#

Na allegro, a gdzie. 😃

Drukarka kupiona w licytacji za niecałe 30zł w kategorii "uszkodzona", dosypałem tonera i drukuje jak ta lala. Stary model, więc dorzuciłem wylicytowany za 10zł printserver i bangla mi po sieci drukareczka aż miło.

Etykiety zaś drukuję na Intermecu C4 (zamiennik Zebry), też kupionym na Allegro za jakieś grosze. Obrotnym cza być, w handlu to podstawa. 😎

oznacz moderatorów
dorothy2
#8 Zapaleniec#

Nie, trzeba się jeszcze znać 🙂 Ja bym nie kupił drukarki "uszkodzonej" bo mam o tym zero pojęcia i nie wiedziałbym nawet co zrobić i czy w ogóle da się coś zrobić 😉

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

 Ja wysylam bez etykiety i wszystko buja.

oznacz moderatorów
YZF844
#7 Wielbiciel#

u mnie nie buja 🙄

"informujemy, że przesyłka została przez Państwa nadana w sposób nieregulaminowy - brak etykiety na przesyłce. W związku z powyższym zostanie do Państwa zwrócona. "
oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

No to nie wiem, ja nigdy tak nie miałem.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Damian83FX @kovboy77 nie ma takiej możliwości, by nadać przesyłkę bez etykiety dla metody Allegro Paczkomaty InPost. Jest to opcja dodatkowa, której nie obejmuje umowa Allegro z przewoźnikiem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Damian83FX
#8 Zapaleniec#

ale ten allegro to zacofany serwis...

nie ma opcji nadawania bez etykiety (**piiip** juz ponad rok ma taka opcje i wysylki sa o wiele tansze)

nie mozna usunac wiadomosci z allegro lokalnie (nigdy takiego czegos gdzie indziej nie widzialem wczesniej)

nie da sie zaplacic prowizji poprzez srodki z sprzedazy. przelej hajs na konto po czym oplac prowizje osobna platnoscia

nawet ten forum jest zacofany bo nie da sie odpisac ogolnie, tylko konkretnie do jakiegos uzytkownika

Moze by tam ktos sie w koncu wzial do roboty, zamiast wymyslac wiecznie jakies nowe niepotrzebne kategorie i subkategorie, bo to akurat jest jedyna rzecz ktora co chwile jest "poprawiana". Niedlugo to bedziemy miec subkategorie "koszulki z krotkim rekawkiem", "z dlugim", i "ze srednim", ale nadal beda wyzej wymieniony problemy, bo moze dla allegro to nie sa w ogole problemy...

oznacz moderatorów
klemens76
#1 Nowicjusz#

Zacofany serwis, jeśli nic się nie zmieni to lawinowo stracicie klientów. Ja jutro specjalnie muszę jechać do pracy, tracić paliwo, żeby wydrukować etykietę. Dziękuję bardzo Allegro!!!

oznacz moderatorów
Damian83FX
#8 Zapaleniec#

mozesz kupic przesylke bezposrednio ze strony kuriera (zakladam sie ze to inpost paczkomat). bedzie troche drozej ale watpie ze drozej niz paliwo. a za przesylke allegro placi sie dopiero wtedy kiedy paczka bedzie wyslana to roznica bedzie moze jakies 3-5zl

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@klemens76 Możesz nadać z poziomu InPostu ale nie za 8..99zł, nie zabraniają i bez drukowania etykiety.

oznacz moderatorów
Damian83FX
#8 Zapaleniec#

jak? oczywiscie chodzi o przesylke ALLEGRO inpost

oznacz moderatorów
dariusz-pawela
#7 Wielbiciel#

Mozna probować.  Wystarczy napisać numer przesyłki na paczce , kurier wydrukuje etykietę . Paczkomat otwiera się po zeskanowaniu kodu qr z telefonu.  Raz w taki sposob paczke nadałem. Jest także ryzyko że kurier paczki nie zabierze.

oznacz moderatorów
Damian83FX
#8 Zapaleniec#

a jak sie nie uda to co wtedy? dostane smsa ze paczka nie zostala wyslana, i kod z ktorym ponownie odebrac paczke ze skrytki w ktorej ja nadalem? bez zadznych dodatkowych kosztow?

oznacz moderatorów
dorothy2
#8 Zapaleniec#

Nawet jeśli, to przecież opóźnia właściwe nadanie paczki, a co za tym idzie nie działa na korzyść naszej opinii jako sprzedających. Dla mnie gra nie warta świeczki.

oznacz moderatorów
Damian83FX
#8 Zapaleniec#

dla mnie warta jak mam zepsuta drukarke ktora dziala raz tak a 10 nie. mialem kupic nowa jedynie po to aby drukowac etykiety ale juz tego od dawna nie musze robic, dopuki nie sprzedalem pare dni temu przedmiotu na allegrolokalnie i okazalo sie ze tutaj nadal sie uzywa starodawny sposob nadawania paczek. wyslalem listem poleconym....

oznacz moderatorów
dorothy2
#8 Zapaleniec#

Ja w takim przypadku chodzę do punktu wydruków (choć jak tam akurat jest zamknięte to kiepsko), ale nie no, pewnie, zgadzam się z Tobą, w moich poprzednich wypowiedziach w tym wątku z resztą też wyrażam swoje zdanie.  Prowizje rosną, warunki co raz gorsze (teraz jeszcze Smarta nie można dzielić z rodziną), a takiego drobiazgu żeby nie trzeba było drukować etykiet Allegro nie może dla nas zrobić...

oznacz moderatorów
Damian83FX
#8 Zapaleniec#

no coz, ich strata, ja mam takie same ogloszenia na allegrolokalnie i na 2 innych serwisach. z tych 3 serwisow to moze jedyne 5% sprzedazy dzieja sie na allegrolokalnie... 

oznacz moderatorów
Marrilion
#7 Wielbiciel#

Masakra, jak ten portal jest zacofany . Jeszcze podpowiem tym, ktrorzy nie rozumieja DLACZEGO tak wazna jest mozliwosc nadania bez przesylki dla niektorych - nie mieszkam w Polsce tylko tu wpadam do rodziny. Okazjonalnie chce cos sprzedac. W okolicy nie ma gdzie czegokolziek wydrukowac, nie mam tu takiej mozliwosci. Po latach wracam na allegro, bo cos sprzedalam, a tu sie okazuje, ze bez drukarki nie mam jak nadac paczki ! Chyba Was allegro pogielo. Tak zacofanego portalu ze swieca szukac. Ciagle udziwnianie i komplikowanie niegdys intuicyjnej strony, NIE OZNACZA unowoczesnienia. Nowoczesnosc to WYGODA dla klienta. Chcialam tez po wyjedzie zlecic dalsza sprzedaz rzeczy ko;us tu na miejscu, ale chcialam tym zarzadzac z oddali. Moja 66 letnia mama mowe mi cos zanisc do paczkomatu' ale nie bedzie  bedzie drukowala etykiet , chocby dlategom ze nie ma drukarki. Jesli sie dzisiaj nie da czegos zalatwic od A do Z telefonem , to znaczy , ze jest to rupiec i staroc, a przesylki przez INPOST sa kuriozalnie drogie. We Francji nadaje przesylke na **piiip** za 3 euro . Tam co prawda nie ma takiej sieci paczkomatow , trzeba isc do zrzeszonego sklepu. Niech to bedzie chociaz opcja do zyboru na Allegro, moze 1 zl drozej, ale niech bedzie ! Mam dosc allegro od dawna, ale teraz to juz w ogole gwozdz do trumy. Sprzedam te ostatnie kilka rzeczy i spadam na zawsze. Moze ktos sie tam wreszcie obudzi.

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

A ktoś ci broni nadać bez etykiety? Zawsze możesz nadać z aplikacji Inpostu, za pośrednictwem usługi Paczkomaty Inpost, po cenie z cennika Inpostu.

Usługa Allegro Inpost Paczkomaty i Inpost Paczkomaty to dwie różne usługi. W przypadku Allegro Inpost wymagana jest wydrukowana etykieta, a w przypadku Inpost można nadać bez etykiety. Oczywiście usługi Allegro Inpost są tańsze, a jedną z przyczyn jest etykieta (a drugą brak gwarantowanego terminu doręczenia).

 

oznacz moderatorów