anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest możlwia sprzedaż na raty, jeżeli udostępnie mój przedmiot w licytacji i kup teraz?

Talia_69
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Czy jest możlwia sprzedaż na raty, jeżeli udostępnie mój przedmiot w licytacji i kup teraz? 

Pozdrawiam, 

Natalia

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Tu masz warunki sprzedaży na raty; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/czy-moge-sprzedawac-na-raty-B...

Pod artykułem jest kontakt do Allegro w tej sprawie, możesz dopytać o szczegóły.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Talia_69  

Kiedy sprzedaż na raty nie jest dostępna?
Co muszę zrobić, aby w moich ofertach dostępne były raty ZERO?

Wystarczy, że w swoich ofertach włączysz promowanie za pomocą opcji Wyróżnienie.

Co muszę zrobić, aby w moich ofertach dostępne były Raty Od.nowa?

Raty Od.nowa dostępne są aktualnie w ofertach, w większości kategorii Allegro, o ile wartość zakupu mieści się w przedziale 100 zł - 4800 zł, a sprzedający udostępnił w swoich ofertach usługę płatniczą, o której mowa w Załączniku nr 7B do Regulaminu serwisu. W pozostałych przypadkach Raty udostępniane są za pośrednictwem PayU (dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł). Udostępniamy usługi ratalne na podstawie odrębnych umów. Podnoszą one atrakcyjność Twoich ofert w oczach klientów i zwiększa Twoje szansę na sprzedaż.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Talia_69
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc! 🙂

oznacz moderatorów