anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy karalne jest podpinanie tego samego produktu przedmiotu pod kod Ean

Blochstore
#7 Wielbiciel#

Część przychodzę z zapytaniem do was bo zostałem ostatnio zaatakowany o kod EAN jest sprzedawca który wystawia swoje oferty od tego samego dystrybutora co ja. Postanowiłem podpiąć swoje aukcje pod jego (identyczne produkty) po czym po tygodniu dostałem pismo że jeżeli nie zakończę aukcji to zostanie mi wytoczona sprawa. Jak to wygląda prawnie? Czy są za to jakieś konsekwencje? Niestety dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie i cięzko mi wyobrazić sobie zastrzeżenie kodu EAN w ten sposób. 

Proszę o porady i wytłumaczenie jak to działa

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

na-obcasach
#11 Animator#

@_Likos_ może i lepiej.Chciałem tylko nadmienić jak na to zareagował producent w moim przypadku.Cenę wystawiłem wg własnego uznania i nie miała ona związku z jej obniżeniem względem innych sprzedawców,bo raczej nie praktykuję takich posunięć.Była po prostu uśredniona,jedni mieli taniej,inni drożej,a temu kto miał to najdrożej nie spodobała się i poskarżył się producentowi

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@na-obcasach  ohh nam przez 20 lat tylko jeden z dostawców próbował dyktować co i po ile mamy sprzedawac. Skończyło sie tak że zmieniliśmy dostawce. Po roku kontaktowali sie aby wrócic do współpracy lecz my już nie bylismy zainteresowani.

Juz dawno doszliśmy do wniosku że nie musimy wszystkim i ze wszyskimi handlować. Wspólpracujemy z tymi z którymi ta współpraca uklada sie poprawnie

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

U nas skończy się pewnie tak samo

oznacz moderatorów

Bellatrix-1999
#9 Pomysłodawca#

Tylko identyczne produkty - a jeśli sam importujesz podobne i podpinasz pod WYKUPIONE przez kogoś kody EAN - to łamiesz prawo, poczytaj sobie. Najlepiej wykupić sobie pulę kodów i LEGALNIE z nich korzystać, a nie żerować na innych.

oznacz moderatorów