anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś może usystematyzować zakaz sprzedaży środków dezynfekcyjnych

ihoryza
#7 Wielbiciel#

Szanowni Panstwo czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć co można sprzedawać a czego nie.Mam mały sklep z chemią z USA i UK.Z wiadomych przyczyn nie funkcjonuje stacjonarnie.Próbowałem przenieść sprzedaż na allegro aby jakoś przeżyć.Na tym forum otrzymalem informację,że taki asortyment można wystawiać.Tymczasem allegro notorycznie usuwa mi oferty (łącznie z zablokowaniem konta )takie jak:płyn do WC,odświeżacze powietrza,płyny do czyszczenia łazienki i toalety,chusteczki czyszczące,płyn do prania tylko dlatego że są bakteriobójcze.W USA cala chemia domowa jest bakteriobójcza.Pisanie do allegro to jak walka z wiatrakami.Po czterech wiadomościach otrzymałem jedną (po tygodniu)nie wnoszącą nic do sprawy.Ustawa wyraznie mowi o preparatach medycznych czyli profesjonalnych ale pracownicy allegro i tak wiedzą swoje.Dziękuję Allegro. Bardzo Państwo wspierają drobnych przedsiębiorcow w tych trudnych czasach.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ihoryza Nie jestem w stanie się odnieść do opisanego przypadku, ponieważ na Twoim koncie nie widzę historii naruszeń, o których piszesz.

Niemniej za każdym razem, gdy oferta jest usuwana, podajemy powód takiej decyzji, a w przypadku wątpliwości, koenieczne jest kontynuowanie korespondencji mailowej z osobą, która podjęła taką decyzję. Tylko w ten sposób sprawa może zostać wyjaśniona.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów