anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś poza mną handluje towarami armagedonowymi

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

Mam status nowicjusz a na allegro już dwa lata. Chciałbym założyć temat o armagedonie. Ja walczę w armagedonie z diabłem od 10 lat i mam objawienia. Wśród handlu na allegro interesują mnie wszystkie produkty armagedonowe, np. fasola z puszki;świece;lak do pieczęci; dewencjonalia.

 

Czy ktoś poza mną handluje towarami z przyczyn wojny z Diabłem podczas armagedonu? To są specyficzne towary, można nawet osobny sklep otworzyć.

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Client:103350601 

1. To czym można handlować powiązanego tematycznie, jest już dawno dostępne na aukcjach Allegro.

2. Wiele rzeczy jest zakazanych, dlatego tematycznie odesłałem Ciebie do Meksyku.

3. W zasadzie nie wiesz o czym piszesz, dlatego jest to najlepsza droga do tego aby jedyną osobą, która będzie mogła ci pomóc to egzorcysta.

4. Za świnie dorwie Ciebie sanepid, a może być gorzej.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

Ja nie jestem rzeźnikiem by ubić świnie czy inne zwierze. Ja z wykształcenia jestem matematykiem. A rmagedon karze mi załorzyć gospodarstwo na mojej zagrodzie (mam wszystkie budynki) które jest ajk manufaktura średniowieczna. Powinienem robić nalewki wina kompoty i przepisy na moidzie. 

 

By to osiągnąć muszę być dogadany z gildiami, sanepidem i całym krajem. Wszystko zgodnie z prawem.

Już kiedyś była taka firma"armagedon" i upadła. Ja uważam że powinny być gospodarstwa na zasadzie manufaktur którymi rządzi Gildia. Chciałbym założyć takie gospodarstwo. Świnie pasane są na zagrodach gdzie są szczęśliwe , a nie w trzodni, i mają tylko naturalne jedzenie tak jak się hodowało zwierzęta w latach średniowiecza. Umiem takie coś robić. Przecież to najlepsze mięso a zwierze jest hodowane w zgodzie z natura i Bogiem, a nie szatańska produkcja masowa. Ja  z tego ma cenne którym się walczy z Diabłem. Ja jestem świętym i święcie chce prowadzić coś takiego.

Wszystko zgodnie z prawem. Potem byłyby najlepsze produkty an allergo takie jak się uprawiało w latach początek XXw. Nie zalerzy mi na zysku to oni, święci żądają.

 

Uważam że handel i tak mi wyjdzie. Chcę też posiać łąkę bo nikt poza niewielu nie wie co to łąka; ja wychowany jestem na wsi. Wtedy jest najlepszy miód.

 

Mnie interesują na allegro towary armagedonowe. takie jak miód od picia, kompoty, pasztety z królika, przetwory i dziczyzna. Nie ma takiej firmy która by wariunkii handlu w zgodzie z armagedonem i prawami jakie on ma;;; ja to umiem

oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

W ogóle to pierwszy interes jest to koguta zatrudnić na eteat by piał mi codziennie o 5:47. Bo wtedy kończy sssię wojna przegrywanie z Diabłęm. Kontrakt będzie miał do czterech zapieńpiać ranno. Mieć ze hgfatrzy nioski to jajka jsą

oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

mało kto armagedon umie bo to Objawienie przyjśśćć musi; walenie niepisane;

znaczy że walisz armagedon i niewzgodzie żyjesz

;wy nic nie rozumiecie

 

Forum Allegro jest dla poważnych ludzi ja tu jaj armagedonowych nie chce robić

oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

Potem jak te gospodarstwa cechowe powstaną to nieziemskie jaja są bo inaczej armagedon nie umie.. wstążko ty wątpliwcze

oznacz moderatorów

Client:103350601
#8 Zapaleniec#

Ja za trzy lata otfieram manufakture w moim gospodearstwiae ni wsi gdzie mieszkam. Hodowla prawdziwyh=ch świń i przetworów. wszystko zgodne z Cechem i sanepidem bo tam jetst rzeźnik i wszytskie zawody. Ja hcce się zaprzyjaśnić z nimi.  Produkować też będę prawdziwy pieprz (nikt nie pamięta przepisu) i sól.

 

Czyy zgodnie z prawem możn a tym handolować an allegro?

oznacz moderatorów