anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy możesz pomoc mi w sprawie wypłaty środków

pawlina10
#7 Wielbiciel#
  • Mam pewien problem , założyłem konto na Allegro 13 lat temu gdy nie byłem jeszcze pełnoletni a wiec musiało być na mamę . Tak się złożyło ze przez 13 lat tylko kupowałem a nigdy nic nie sprzedawałem . Teraz gdy sprzedałem przedmiot Wypłata pieniędzy jest możliwa tylko za pomocą aktywacji konta na dane mamy a nie moje . Nie posiada ona bankowości internetowej żeby to szybko załatwić a wiec musi iść na pocztę przelać ta symboliczna złotówkę ze swojego konta i później muszę dokonać wypłaty na jej konto bankowe ?
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@pawlina10 przelew na poczcie nie przejdzie 😞  musi mama zrobić ze swojego konta bankowego ! 

Możesz zlecić też wypłatę przekazem pocztowym !!! o ile nie przekracza 800 zł 

Aby wypłacać pieniądze przekazem pocztowym:

  1. Przejdź do zakładki Ustawienia wypłat i kliknij link, który się wyświetli.
  2. Zaznacz, że chcesz wypłacać pieniądze przekazem pocztowym.
  3. Sprawdź, czy adres do wypłat jest poprawny.
  4. Określ, kiedy chcesz dostawać powiadomienia mejlowe.
  5. Kliknij [aktywuj wypłaty].
  6. Kliknij wypełnij formularz.
  7. Formularz zapisze się na Twoim komputerze. Wydrukuj go i podpisz.
  8. Skan podpisanego formularza wyślij na przekazy@payu.pl. Zrób to z adresu mejlowego, który jest przypisany do Twojego konta Allegro.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pawlina10 Tak musi iść na pocztę, było lepiej założyć nowe na siebie konto, taki brak konta bankowego to i tak będą dalej problemy z wyplata ponieważ możesz tylko do 800zł wypłacić raz w m-cu. A jak ktoś zapłaci więcej?

oznacz moderatorów