anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można korzystać z Allegro przy pomocy konta innej osoby do którego mam pełnomocnictwo?

rafnov
#9 Pomysłodawca#

Pytanie jak w tytule.

Mam obsługę konta i pełnomocnictwo do niego ale nie jestem i nie będę jego właścicielem. No chyba że bank pozwoli na przeniesienie podstawowych praw na moją osobę.

Jednak na chwilę obecną zmieniłem metodę płatności bo moje stare konto już nie istnieje i Allegro czeka na przelew autoryzacyjny ode mnie.

Raz, że mam problem z jego wykonaniem bo formularz płatności przekierowuje do bankowości komputerowej a nie mobilnej, czyli nie otwiera się w ogóle aplikacja banku (internetowa została omyłkowo zablokowana)

Dwa, że przelew ten nie będzie na moje dane ale na dane innej osoby zameldowanej pod moim adresem.

Czy to w ogóle przejdzie?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@rafnov Nie, takie coś tu nie funkcjonuje, kont musi być na Twoje dane i żadnej płatności nie zweryfikujesz jak będą się różniły dane właściciela i na przelewie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

rafnov
#9 Pomysłodawca#

To co będzie jak coś wystawię i będzie numer konta: starego / nieistniejącego / zablokowanego?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@rafnov Jak będzie nieistniejące zablokowane to śrdoki wrócą do AF i tam będą leżały do osran..śmierci.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@rafnov nie możesz wystawiać z czyjegoś konta, upoważnienie nie ma tu znaczenia, załóż se konto na swoje dane i wystawiaj 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

rafnov
#9 Pomysłodawca#

Ostatnia wypowiedź przypomina mi pytanie jakiegoś "ano ni ma": czy można kupić to przez kuriera? 😄

Se nie założę, bo nie mam takiej możliwości. W innym wypadku bym o to nie pytał.

Czyli innymi słowy: nie mam konta w banku, to nie mogę sprzedawać z płatnościami Allegro... No cóż, na wszystko jest... NÓŻ 😄

oznacz moderatorów