anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy można wstrzymać sprzedaż na swoim własnym koncie?

medran
#9 Pomysłodawca#

muszę iść do szpitala na dwa tygodnie, szukam sposobu jak zawiesić własne konto na ten czas.

Nie pytam o ręczne wycofanie wszystkich ofert 🙂

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

@medran niestety tylko zakończenie grupowe wszystkich ofert , ALE w dalszym ciągu masz obowiązek odpowiadać na wiadomości od klientów oraz udzielać się w dyskusjach .

oznacz moderatorów

medran
#9 Pomysłodawca#

można zakończyć gdzieś wszystkie jednym kliknięciem?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@medran  Napisz do Allegro, może zawieszą ci konto. Mogą to zrobić jeśli zechcą.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz kogoś co by to ogarnął!🤔

oznacz moderatorów

medran
#9 Pomysłodawca#

Nie, nie mam. A nawet gdybym miała, nie byłoby to sprzeczne z regulaminem Allegro?  Jeśli nie ma wyjścia zakończę oferty. Dzięki 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@medran Żeby zamknąć wszystkie oferty wchodzisz > moje oferty > na dole po lewej wybieracz liczbę ile ma się wyświetlić (jak wszytkie to liczbę większą od liczby ofert), max 1000 > na górze nad ofertami masz kwadracik "zaznacz wszystkie" > zaznaczasz > wyskoczy Ci na dole zielony pasek z opcjami > wybieraz "zakończ" > gotowe. Akcje będziesz przez 60 dni miała w zakładce "zakończone", w tym czasie możesz je wznowić, potem trzeba wystawiać od nowa.

Jak masz więcej niż 1000 aukcji, cały proces trzeba powtórzyć.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@LEW433 

niby czemu "ktoś to ma ogarniać" ? Dlaczego Allegro zmusza do pracy osoby będące na zwolnieniu lub urlopie, a Ty sugerujesz całkowitą zgodę na takie praktyki?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AGLOPRIMA2 A Ty pewnie jesteś na Allegro 3 dni i jeszcze nie wiesz, że tu wszystko jest robione od d... strony. Tak sobie wymyslili regulamin, aby było dla nich dobrze. A każdy wystawiający na Allegro ten regulamin akceptuje. Pisanie, narzekanie jest tylko dla nas. Niczego to zmienia. Jak się z tym pogodzisz to unikniesz stresu i będziesz żył dłuzej. ( No i oczywiście nie palił i pił mleko )

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@Ziolko39 

W odróżnieniu od Ciebie sprzedaję na All od przeszło 14 lat i pamiętam czas gdy od kupującego wymagało się minimum myślenia przy kupowaniu.  Urlop wyświetlany na aukcji znaczył, że sprzedawca był na urlopie, a nie odpowiadał na wiadomości. Ocena dotyczyła zarówno klienta jak i sprzedawcy, a Super sprzedawca miał znaczenie.

No ale "akceptując regulamin" pozwoliliśmy sobie zostać niewolnikami.

Miłego dnia życzę

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AGLOPRIMA2 No ale "akceptując regulamin" pozwoliliśmy sobie zostać niewolnikami.

Czyli tak jak napisałem możemy tylko ponarzekac na forum, co niczego nie zmienia, a niepotrzebnie stresuje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale ja nie mówię że tak powinno być tylko mówię jak jest.😁

oznacz moderatorów