anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę określić indywidualną politykę zwrotów oraz dołączyć link do zwrotów zewnętrznej firmy?

DrooopShope
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 


Mam pytanie czy mogę określić indywidualną politykę zwrotów oraz dołączyć link do zwrotów zewnętrznej firmy? Chciałbym korzystać z modułu furgonetki. 

 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@DrooopShope Musisz wypełnić zakładkę Zwroty. W tej zakładce masz miejsce na dodatkowe informacje. Nie mogą one być niezgodne z regulaminem Allegro i prawem. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@DrooopShope, polityka zwrotów musi być spójna, dlatego musisz wypełnić warunki zwrotu i podpiąć je pod ofertę. 

Możesz rozwinąć, co masz na myśli, mówiąc o "dołączaniu linku do zwrotów zewnętrznej firmy"? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DrooopShope
#7 Wielbiciel#

W swoim sklepie wysyłam przesyłki za pośrednictwem furgonetki i ostatnio utworzyli panel zwrotów. Chciałbym udostępnić klientom na innym koncie możliwość również dokonywania zwrotów przez furgonetkę. Czyli musiałbym gdzieś udostępnić link do zwrotów.

oznacz moderatorów

DrooopShope
#7 Wielbiciel#

W swoim sklepie wysyłam przesyłki za pośrednictwem furgonetki i ostatnio utworzyli panel zwrotów. Chciałbym udostępnić klientom na innym koncie możliwość również dokonywania zwrotów przez furgonetkę. Czyli musiałbym gdzieś udostępnić link do zwrotów.
pozdrawiam! 

oznacz moderatorów