anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę poprosić kupującego o wystawienie oceny ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
plush
#7 Wielbiciel#

Chcę zaoferować kupującym allegro smart . Muszę mieć pozytywne oceny . Problem w tym ,że nie wszyscy bawią się w ocenianie . Czy jest możliwość aby poprosić kupującego o wystawienie oceny ? Nie chcę pisać maili .

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

@plush Niektórzy sprzedający w przesyłce mają taką prośbę.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jest taka możliwość, ale taka prośba może też skończyć się wystawieniem oceny negatywnej za namolność. Lepiej nie prosić.

Właśnie kilka dni temu sprzedawca przysłał mi w paczce z tuszami do drukarki ulotkę z prośbą o 5 gwiazdek i pozytyw, dostał negatyw za pewną niezgodność z opisem. Gdyby nie prosił, być może tego negatywa by nie otrzymał, ale był namolny.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@xyz96  Raczej nie ma się czym chwalić ,porozmawiać też czasem warto a nie od razu negatyw.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Po co rozmawiać? Nie da się cofnąć czasu, nie da się sprawić, aby ten sprzedawca za pierwszym razem przysłał towar zgodny z opisem, a powinien to robić za pierwszym razem. Ostrzegam innych, że tego nie robi. Wiem, że nie mógł tego zrobić, bo nie miał dokładnie tego, co oferował. Przysłał mi teraz propozycję korupcyjną, chce mi zapłacić za usunięcie nega. Pogrążył się tym jeszcze bardziej.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Każdy robi jak mu sumienie podpowiada ,niektórzy sumienia nie mają. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

No nie mają, oferują cacko o wpychają g.

oznacz moderatorów
kasi_ak
#12 Orędownik#

Allegro wysyla maile z prosba o ocenienie zakupu, osobiscie odradzalbym nagabywanie kupujacych o pozytywna ocene, ludzie bywaja przekorni i mize skonczyc sie tak jak powyzej. Buduj wizerunek poprzez rzetelne i uczciwe transakcje a pozytywy same splyna na Twoje konto😉

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kasi_ak Zapewne może, ale spotkałem taką metodę (prośbę).

oznacz moderatorów
plush
#7 Wielbiciel#

Tak, tylko chcę mieć możliwość oferowania allegro Smart - muszę czekać na pozytywy.

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@plush   Ty już masz Smart, pokombinuj z cennikami  😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
plush
#7 Wielbiciel#

Chyba tak , ale nijak nie umiem ustawić tego w cenniku 😕

 

oznacz moderatorów