anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wypłacić środki przy zawieszonym koncie allegro, pisze mi że potrzebuje weryfikacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
PolskieKonsole33
#7 Wielbiciel#

Witam, moje konto allegro zostało zawieszone, kupujący otworzył spór z powodu że ponoć przedmiot nie jest zgodny z opisem, ale jest i to jak, poprostu kupujacy nie przeczytał opisu i po kupnie robi z siebie głupiego.

Moje konto jest zawieszone/zablokowane, na Allegro Finanse mam 2600 złotych z  tej transakcji. 
Wypłacałem już pieniążki z allegro finanse zaraz po zakupie chciałem te 2600 wypłacić.
Lecz przycisk jest szary. Pod nim pisze że czeka na weryfikacje Przelewy24. 
Gdzie wcześniej miałem zweryfikowane przez PayU i mogłem 3 dni wcześniej wypłacić środki normalnie właśnie dzięki PayU. 
Po 3 dniach (dzien zakupu drugiego przedmiotu) 
Chcialem tak jak wyzej wyplacic 2600 zlotych ale wyskoczyła ta weryfikacja przez przelewy24. 
Czy to wlasnie przez nia nie moge wyplacic srodkow?? Czy przez zawieszone/zablokowane konto? 
Weryfikacja jest w trakcie dalem dokument i dokonalem kolejnego przelewu na zlotowke. 
131466965_1106613516462239_7986126556336098468_n.jpg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@PolskieKonsole33 Jeśli pieniądze masz w Przelewy24 to oczywiście musisz przejść weryfikację aby je wypłacić. Jeśli masz zablokowane konto Allegro, być może masz też nałożoną blokadę wypłat - regulamin przewiduje taką możliwość, a wtedy mimo weryfikacji pieniędzy nie wypłacisz. Skontaktuj się z Allegro i zapytaj, czy masz nałożoną blokadę wypłat. Prawdopodobnie tak, skoro jest spór z kupującym.

oznacz moderatorów
PolskieKonsole33
#7 Wielbiciel#
  • @xyz96  Z tego co tu widac to pieniazki sa na PayU tak? na zdjeciu 

3C411713-63E3-4C67-906C-1C6191CDCE86.png

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie wiem, tutaj swoje zdjęcia widzisz tylko Ty, inni zobaczą po zatwierdzeniu przez moderatora.

oznacz moderatorów
PolskieKonsole33
#7 Wielbiciel#

Na zdjeciu jest rubryka PayU 

Aktywne na zielono i nizej

Srodki: 2613zl

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

No i co? Nie masz aktywnego przycisku "wypłać"? Jeśli nie, to pewnie blokada, zapytaj Allegro.

Zobacz tu; W szczególnych sytuacjach - związanych z biezpieczeństwem - możemy też zablokować możliwość wypłaty środków z Allegro Finase.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zawieszone-konto/z-jakich-funkcji-serwisu-moge-korzystac-jes...

oznacz moderatorów
PolskieKonsole33
#7 Wielbiciel#

Allegro nie ma infolini spor ktory jest bez sensu trwa od soboty i nic z tym nie robia, ahhh

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@PolskieKonsole33 Zapytaj o swoje wypłaty na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf Po chwili się wszystkiego dowiesz.

oznacz moderatorów