anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę wyłączyć abonament profesionalny?

MAMY ROZWIĄZANIE!
B-O-Z
#9 Pomysłodawca#

Witam

Jutro kończy mi się pakiet powitalny allegro. Aktualnie mam abonament profesionalny. Nie chcąc go przedłużać po skończeniu pakietu powitalnego muszę sam go wyłączyć??  Czy to z automatu włączy się podstawowy abonament?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@B-O-Z zmień proszę sam Abonament 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
B-O-Z
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze jedno pytanie, ponieważ dziś koszt 199 zł za następne przedłużenie zmienił się na 38,90 zł

BOZ_0-1671729192497.png


A nie dostałem żadnej informacji skąd taka zmiana?

Czy mam rozumieć, że jeśli nie zrezygnuję z abonamentu Profesional to przedłużenie za kolejny miesiąc to koszt 38,90?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@B-O-Z a czy przypadkiem nie zakończył się jedynie 1 etap Programu Powitalnego i jesteś w drugim etapie?
Ponieważ w ramach II etapu otrzymujesz 80% zniżki na Abonament Profesjonalny. Wówczas płacisz za niego 38,90 zł zamiast 199 zł przez 90 dni. Tutaj szczegóły. 
Po okresie promocyjnym wynoszącym 90 dni, będziemy pobierać regularną opłatę 199 zł za 30 dni. Dlatego, pamiętaj go wyłączyć lub zmienić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
B-O-Z
#9 Pomysłodawca#

Jest to wszystko jakieś zagmatwane. 

Etap pierwszy niby kończy się dziś. 

BOZ_0-1671732535099.png

 

A etap 2 jest w zakładce "zakończone" i także jest napisane, że trwa do 22 grudnia

BOZ_1-1671732597430.png

 

Chyba, że etap 2 z screena to inny etap - inna promocja.   

I Etap II z programu powitalnego pojawi się po zakończeniu I etapu 22 grudnia.

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@B-O-Z pakiety i zniżki z etapu drugiego programu zostaną uruchomione najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych od zakończenia etapu pierwszego. Zniżki w etapie drugim zostaną automatycznie przyznane (bez konieczności akceptacji), jeśli w ostatnim lub przedostatnim dniu etapu pierwszego jesteś uczestnikiem etapu pierwszego Programu Powitalnego i spełnisz wymienione tutaj kryteria. 
Pierwszy etap trwa 90 dni (czyli w Twoim przypadku od września do grudnia), a drugi kolejne 90 dni, więc zniżka na Abonament wynika z drugiego etapu.
Ale pakiet wyróżnień o nazwie “Pakiet Powitalny 2/2 - pakiet 100 Wyróżnień” był przyznany w ramach I etapu.
W regulaminie jest to szczegółowo opisane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Lepiej wyłącz, bo jak Ci naliczą to się zdziwisz.🤗

oznacz moderatorów