anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy po 31 sierpnia mogę w ofertach zamieścić informację, że jestem na urlopie?

polcia56
#9 Pomysłodawca#

Hej, Czy po 31 sierpnia mogę w ofertach zamieścić informację, że jestem na urlopie? 

Dla mnie ta zmiana z kasowaniem urlopu kompletnie nie ma sensu. Chce, aby sprzedaż normalnie szła, jak wróce z urlopu to popakuje wszystko i wyślę.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

annas14-firma
#16 Inspirator#

@polcia56 Wszystko w temacie znajdziesz tu.

oznacz moderatorów

polcia56
#9 Pomysłodawca#

ok, dzięki. Annas, mam jeszcze pytanie, przykładowo wchodzę w dany temat i chcę coś napisać od siebie, ale nie odpowiadać komuś. Mogę jedynie komuś odpowiedzieć. Coś w ustawieniach muszę zmienić? Ty odpisując mi kliknąłeś "odpowiedz"?

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Odpowiedzi są publiczne, ale możesz wstawiać odnośniki do konkretnych osób pisząc znak @ i wybierając z rozwiniętej listy nick uczestnika dyskusji. Np. @polcia56 Zostaną powiadomieni że ich wspomniałeś w dyskusji.

Możesz przywołać też dowolną osobę jeżeli znasz jej nick. Musisz zacząć pisać go po znaku @

Jeżeli chcesz przywołać moderatorów - wybierz OZNACZ MODERATORÓW.

oznacz moderatorów

polcia56
#9 Pomysłodawca#

a jeżeli po prostu chciałbym napisać w jakimś temacie coś, nie przywołując nikogo, ani nie odpowiadając komuś. Czy jestem w stanie to zrobić? wiesz co mam na myśli?

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@polcia56  możesz to zrobić pisząc jako odpowiedż pod pierwszym postem i nie wywołując nikogo. Wówczas Twój post pojawi sie jako ostatni na dole

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @polcia56 🙂  Żeby dodać wpis w wątku (bez odpowiedzi konkretnemu użytkownikowi) zrób tak, jak radzi @_Likos_, czyli kliknij przycisk [odpowiedz] w pierwszym wpisie w wątku, czyli w tym przypadku tutaj: 

ko_alka_0-1661496163421.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I tak każdy co zajrzy tu to przeczyta i może się odnieś.😂

oznacz moderatorów