anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd automatycznego wystawiania poprzez BL

jposhopcom
#2 Obserwator#

Witam, sprzedaję odzież poprzez allegro. Od kilku dni mam mały problem odnośnie wystawiania produktów poprzez baselinkera, otrzymuję komunikat "Nie możesz wystawić oferty bez powiązanego produktu w tej kategorii. Wybierz z katalogu lub utwórz nowy produkt i połącz go ze swoją ofertą. (VALIDATION_ERROR null)". Rozumiem doskonale co on oznacza, lecz katalog mam powiązany w 100% oraz problem pojawia się w kategorii odzież dzięcięca i odzież męska, nie mogę wystawić nawet 1 pierwszego produktu aby utworzyć powiązanie. Poprzez ręczne wystawienie oferty - nie pojawia się ona w łączeniu, a komunikat nadal wyskakuje. W kategorii odzieży damskiej mogę bez problemowo wystawiać na bieżąco produkty i łączyć je w katalogu.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jposhopcom Cześć. 🙂 Spróbuj wystawić ofertę w kategorii odzież dziecięca i odzież męska przez formularz Allegro, nie przez BL. Czy problem się powtórzył? 

Jeśli tak, to bardzo proszę o zrzut ekranu i będziemy weryfikować sprawę. Jeśli uda Ci się wystawić ofertę, to w tej sprawie będzie mógł pomóc kontakt z BaseLinker: https://baselinker.com/pl-PL/kontakt/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów