anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy po przekszatałceniu konta prywatnego w firmowe można w łatwy sposób importować aukcje?

tu_kupisz_klocki
#1 Nowicjusz#

Cześć

Mam aktualnie konbto prywatne i chce wystawic na nim klikanaście aukcji. Chcę sprzedawać prywane rzeczy. Zastanawiam się jednak, czy nie zrobie z tego działalności.

Stąd moje pytanie. Czy jak wystawię teraz aukcje prywatnie na allegro lokalnie, to czy po przekształceniu w konto firmowe, będe mógł swobodnie "importowac" te aukcje na zwykłe allegro?

 

Będę Wdzięczny za pomoc 🙂

Pozdrawiam

______________________________________________________________________________

J 3:16 Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, z Allegro Lokalnie nie przeniesiesz aukcji na zwykłe Allegro, trzeba będzie wystawić od nowa.

Wystawiaj już teraz z konta zwykłego na zwykłym Allegro - kliknij zaznaczony na czerwono link;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@tu_kupisz_klocki prawdopodobnie przy pomocy BaseLinkera będziesz mógł zaimportować je do magazynu BaseLikera a z niego na zwykłe allegro. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:79577720 Baselinker obejmuje lokalnie?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@pinsplash tego niestety nie wiem dlatego napisałem prawdopodobnie. Trzeba sprawdzić. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79577720 wydaje mi się, że to nie będzie możliwe, ponieważ Allegro Lokalnie zostało stworzone z myślą o okazjonalnych Sprzedających, a BaseLinker jest narzędziem dla osób prowadzących biznes na Allegro, ale jeszcze dopytałam o to dla pewności, jeżeli okaze się, że nie mam racji, wrócę tutaj. 
@tu_kupisz_klocki tak jak napisał @xyz96, nie ma możliwości przeniesienia aukcji z Allegro Lokalnie na Allegro, ale możesz wystawić swoje oferty jako konto zwykłe na Allegro. Tutaj możesz poczytać więcej o przekształcaniu konta zwykłego w firmowe, jeśli zdecydujesz się na założenie firmy.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów