anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy są opłaty za wycofanie produktu?

dapro2
#7 Wielbiciel#

Czy jak wystawię produkt do sprzedaży kup teraz i w międzyczasie uda mi się go sprzedać ale nie poprzez allegro i będę chciał zamknąć/zakończyć aukcję to czy są jakieś opłaty? na tą chwilę wiem, że jak sprzedam to zapłacę prowizję od sprzedaży i to jest dla mnie jasne, ale co jak towar wycofam, bo uda mi się go sprzedać poza allegro?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

Jest to niezgodne z regulaminem Allegro wiec jest dojdzie do takiej sytuacji to nie muszą Ci zwracać prowizji ani jakichkolwiek innych opłat. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Proszę zignorować moją poprzednią wypowiedź 🙈 myślałem że chodzi o sytuacje w której ktoś kliknie KUP TERAZ a towaru już nie masz. 

oznacz moderatorów

dapro2
#7 Wielbiciel#

no właśnie coś mi tu "nie grało" hehe

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Prowizji od sprzedaży nie, ale promowanie wyróżnienie itd. nie zwrócą jakby co!

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Co do opłat to bezzwrotne są np.opłata za wystawienie (o ile występuję tam gdzie wystawiasz) oraz opłaty za wyróżnienie czy promowanie (o ile z nich korzystasz) ,innych kosztów nie powinno ci allegro naliczyć jak zakończysz aukcję przed jej planowanym końcem .

oznacz moderatorów

dapro2
#7 Wielbiciel#

dzięki za odpowiedź - opłata za wystawienie w moim przypadku nie występuje, tak samo nie wyróżniam i nie promuję, chcę wystawić na allego lokalnie i o ile się nie mylę to przeczytałem tam, że aukcja nie ma "czasu trwania", jedynie jak sprzedam produkt to zapłacę prowizję, czyli na to wychodzi, że jak wystawię produkt a sprzedam poza allegro i będę chciał tą konkretną aukcję wycofać/zamknąć to nie powinienem ponieść kosztów

 

oznacz moderatorów