anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy u Was też tak drastycznie spadła sprzedaż?

beata24689
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie , kwiecień był słabszy  ,ale w granicach przyzwoitości .

oznacz moderatorów

beata24689
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedź:)

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Katastrofa, z miesiąca na miesiąc spadki niestety 

oznacz moderatorów

beata24689
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedź, ciekawe, co będzie dalej....

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Taaa, więcej idzie z lokalnego z tymi śmiesznymi promowaniami po 50 groszy niż z głównego. A najwięcej o dziwo z vin.teda gdzie raptem tydzień temu 4miesiecznego bana mi zdjęli i to na w sumie nowym koncie z tylko 7mioma komentarzami i mam tam ledwie ponad 200 ofert. Żeby nie było ban za nie winność, upi.erd.liwe boty ściągały losowo: karafki, popielniczki, wazony, figurki itp. Ale chyba to poprawili, bo teraz prawie nie ściągają. W każdym razie o czym to świadczy w porównaniu do rocznego konta na allegro z ponad 250 komentarzami??? 

oznacz moderatorów

beata24689
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów

MasterP21
#8 Zapaleniec#

W maju przyzwoicie. Czerwiec porażka - 30% tego co w maju. Teraz w lipcu to jest jeszcze większa padaka niż w czerwcu. Z przykrością muszę stwierdzić że wyprzedaję to co mam i zawijam interes. Opłacalność poniżej kosztów prowadzenia firmy. Oczywiście ze strony Allegro pomocy żadnej, wręcz przeciwnie. Czasem jak coś sprzedam i zobaczę jaką prowizję zapłaciłem to przecieram oczy ze zdumienia.

oznacz moderatorów

Client:123931049
#8 Zapaleniec#

Jaki towar ?

oznacz moderatorów

MasterP21
#8 Zapaleniec#

Asortyment jest mixem. Mam produkty które wiem że teraz się nie sprzedadzą, ale mam również takie które sprzedawać się powinny cały rok oraz sporo takich, na które w tej chwili powinien być popyt a go totalnie nie ma.

oznacz moderatorów