anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wam też kupujący nie wystawiają ocen posprzedaży?

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Gdybym nie prosiła każdego kupującego o ocenę sprzedaży, bo zależy mi na Smart, to miałabym zero ocen. Macie sposoby jak to poprawić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz być ostrożny, prośba może skutkować negatywem. Ja także czekam z wystawieniem ocen, wolę mieć pewność że wszystko jest w porządku.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Może chodzić o to, że tam trzeba odpowiedzieć aż na trzy pytania i zaznaczyć 3 razy gwiadzki, mało komu się chce.

Moim zdaniem jedno pytanie powinno być wystarczające do oceny.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@CHECINIAKI 

@LEW433 moja prośba jest o nie wprowadzanie w błąd allegrowiczów tak jak to robią niektóre osoby na tym forum 😉

Prosiłem co najmniej 30-40 razy o wystawienie oceny długo po zakończonej transakcji, w żadnym przypadku nie otrzymałem odmowy ani negatywa! Oczywiście nie we wszystkich przypadkach ocena została wystawiona ale zawsze bezpośredni  kontakt pomiędzy sprzedajacym i klientem jest najważniejszy. Trzeba dodać, że Allegro próbuje wyręczać sprzedających w tym ale to nie przynosi żadnego efektu.

 

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Niestety będę zmuszony do takiej samej "akcji promocyjnej" bo mi smarta "komentator" ubije ;).

 

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Niektórzy to wystawiają komentarze, nawet bardzo chętnie 😉 tylko, że nie takie jakbyś sobie tego życzyła :D. Napisałem o tym przed chwilą.

Chrzanić taki system komentarzy gdzie jeden  negatyw waży niepomiernie więcej niż 10 pozytywów.

oznacz moderatorów