anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to znaczy przebijanie ofert, tak dokładnie?

Client:85554177
#1 Nowicjusz#

Co to dokładnie znaczy "przebijanie swoich ofert kupna złożonych w transakcjach innych klientów serwisu"?

Czy chodzi o to, że nie mogę np. wystawić tego samego produktu na dwóch kontach, czy muszą mieć tą samą cenę, jeśli chcę sprawdzić czy będzie się lepiej sprzedawać za np. 25,00 czy 28,00? Albo 24,99 a na drugim koncie 25,00. Pytam dokładnie bo niechciałbym, żeby mi konto zawiesili. 

Z góry dzięki za odpowiedź 😊

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:85554177 Wystawić możesz na 10 kontach, tylko musisz się liczyć z tym, że jak na 2 zalicytują dwie osoby to będziesz musiał wysłać 2 takie same przedmioty. A co zrobisz jak masz 1 ? Nie możesz wybierać "temu sprzedam, a temu nie"

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To wygląda jakby chodziło o podbijanie swojej oferty u innego sprzedawcy .

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Client:85554177 

To dziwaczne i niezbyt sensowne sformułowanie z Pomocy Allegro🙄

Dotyczy kupowania, nie sprzedawania. Chodzi o to, że jeśli masz kilka kont na Allegro i chcesz złożyć ofertę w licytacji, możesz to zrobić tylko z jednego konta. Nie możesz przebić swojej własnej oferty z innego należącego do Ciebie konta Allegro.

Jakby komuś na tym zależało...

Oczywiście możesz podwyższyć cenę, jeśli zostaniesz przelicytowany, ale tylko z tego konta, z którego złożyłeś pierwszą ofertę w licytacji.

oznacz moderatorów