anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zdjęcie przedmiotu może być zdjęciem poglądowym?

papcio1951
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry

Mam problem dzisiaj dowiedziałem się od Pani na czacie - chociaż końcowe odpowiedzi były takie które pozwoliły na podejrzenie że rozmawiam z automatem a nie z kobietą - że zdjęcia wystawianych przedmiotów winny być mojego autorstwa. Lecz jak ja mam robić wyraźne i dokładne zdjęcia jak jestem po udarze i mam niesprawną prawą rękę na tyle że nie utrzymam w bezruchu aparat tak by zdjęcie było dokładne. Śledząc oferty na Allegro że pojawiają się wpisy że zdjęcie jest zdjęciem poglądowym czy tak te zdjęcia mogę opisywać czy nie ma konkretnego wyjścia z tego mojego problemu?

papcio1951

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @papcio1951 zdjęcie w ofercie powinno przedstawiać sprzedawany w niej przedmiot. Klient musi wiedzieć co dokładnie otrzyma po zakupie, dlatego to ważne, aby zdjęcie było wykonane przez sprzedającego, ponieważ wówczas kupujący otrzyma dokładnie to, co widzi na zdjęciu w ofercie. Sprzedający nie może mieć w miniaturce zdjęcia poglądowego, tylko dokładnie taki przedmiot, jaki otrzyma kupujący po zakupie. Wszystkie zdjęcia mają przedstawiać przedmiot oferty. Zgodnie z art 2.1 załącznika nr 2 regulaminu: "Prezentacja Towaru na zdjęciu musi mieć taką formę i postać, aby nie budziła wątpliwości, co do faktycznego i rzeczywistego przedmiotu sprzedaży, w ramach danej Oferty".
Przykro mi, że ten wymóg, stanowi dla Ciebie problem, być może jest ktoś, kto może pomóc Ci w wykonaniu wyraźnych zdjęć sprzedawanych na Allegro przedmiotów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@papcio1951 dla własnego bezpieczeństwa rób zdjęcia szczególnie dlatego  , że sprzedajesz numizmatykę , a dla kolekcjonerów każdy szczegół ma znaczenie. Uważam ,że zakup mini statywu rozwiązalby Twój problem , kosztuje od kilkunastu złotych , a dzięki niemu unikniesz nieporozumień z klientami .

oznacz moderatorów

papcio1951
#9 Pomysłodawca#

Witam i dzięki za wiadomość jak tylko dostanę ten statyw to od przyszłego tygodnia będę miał dużo pracy przy wymianie zdjęć

życzę miłego weekendu papcio1951

oznacz moderatorów