anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dalaczego allegro pisze"Nowa wpłata od Kupującego <nick> " ?

Client:116473810
#1 Nowicjusz#

Dlaczego allegro pisze"Nowa wpłata od Kupującego <nick> " ? To jest pogwałcenie wszelkich praw osób różnych płci ! Dlaczego są tu końcówki uważane za męskie ? Jakim prawem ? Może warto zbiorowo zawiadomić urząd zajmujący się równością ? Środek europy a oni bez pytania szufladkują ludzi , to śmierdzi dyskryminacją i faszyzmem płciowym !

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wraz z synem dostałam właśnie solidnego ataku śmiechu. Tyle lat ten mail jest i nikt nie zwrócił uwagi xD

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Weź ty zajmij się sprzedażą a walkę o równość "pci" przenieś na inny ring, tu i bez tego jest niezły pier.dolnik 😉

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Heh jako kobieta stwierdzam, że też popełniam ten faszyzm płciowy. Jak widzę wiadomość od kogoś z nickiem typu klient to automatycznie raczej w męskiej formie odpisuję chyba, że w wiadomości widać że jest inaczej. Trzeba się będzie jakoś poprawić...

A jakie akcje jak przykładowo Jacek pisze z konta swojej Agatki i napiszę do niego "pani"...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

To zdecydowanie największy problem na allegro na chwilę obecną.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:116473810 Może warto zbiorowo zawiadomić urząd zajmujący się równością ? > zbierasz podpisy pod petycją > po Twoim nicku też nie wiadomo jak się do Ciebie zwracać > używać formy męskiej, żeńskiej czy może bezosobowo? > a może jeszcze inaczej? > sprecyzujesz?

Konto założone dzisiaj > raczej z nudów lub do pohejtowania > mam rację?

Gdy rozum śpi, budzą się demony

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Zawsze byli równi i równiejsi , a Ci najbardziej równi robią zwykle największy hałas , po mojemu zwrot o którym mowa ma rodzaj ,, nijaki ,,

Dziwnie by brzmioał zwrot ,, kupujące ( nick ) zapłaciło ....,,

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ewidentny brak problemów przez ...????

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

daj spokój.

A jeśli  ów kupujący będzie kupował dla ciotki z sąsiedniego województwa i to ona jest końcowym odbiorcą? Albo w jej imieniu pójdzie syn? Tu się tytułu nigdy nie będą zgadzać. jak za tym nadążyć?

prychłam i śmiechłam.

daj osobo spokoj.

oznacz moderatorów