anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dane kupującego a płatność zwykłym przelewem

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Wczoraj ktoś kupił na lokalnym. Nie mógł zapłacić z PKO przez Wasz system. Wysłanie przelewu tradycyjnego też mu nie wyszło. Nie wiem czemu. Klient starszy człowiek więc nie wiem po czyjej stronie był błąd. Mówił, że banku i już od jakiegoś czasu tak ma. W każdym razie zgodziliśmy się telefonicznie na wpłatę bezpośrednio na moje konto, nawet zapłaci te 13 zł za paczkomat, bo tym za 9zł chyba  wtedy nie mogę wysłać. I tu zaczyna się problem. Dane kupującego wysyłacie dopiero po wpłacie, a ta wpłata przez Was nie przejdzie....  Skąd niby mam wziąć dane do wysyłki? Dzwonić do niego?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

serwis-texas
#19 Nestor#

@kaliszaneczka-x  Po prostu. Ustal z nim paczkomat. Sprawdź numer telefonu klienta, dobrze aby podał na wszelki wypadek jakiś e-mail, nawet nie swój jeżeli niema tylko kogoś z rodziny (chodzi o kod do paczkomatu). Jak nadasz przesyłkę InPostem to wklej, na wszelki wypadek numer nadania do transakcji.  Tyle

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

No właśnie to jest to, że muszę do niego dzwonić czy pisać żeby te dane zdobyć. Zostało sprzedane wiec powinnam wiedzieć gdzie to wysłać obojętnie czy udało mu się zapłacić  w ten czy inny sposób. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kaliszaneczka-x 

Nie, bo ta transakcja zostanie anulowana po 7 dniach (zakładam że to transakcja Allegro). Nie zostanie pobrana prowizja a Ty sprzedaż poza serwisem. Allegro jest to nie na rękę i dlatego nie podaje Ci danych do wysyłki.

oznacz moderatorów