anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego średnia liczba zamówień dziennych jest caly czas taka sama?Wieksza sprzedaż jest blokowana?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MiXiPiK
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MiXiPiK nie blokujemy sprzedaży. Wygląda na to, że masz stałą średnią liczbę zamówień dziennych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
MiXiPiK
#8 Zapaleniec#

Tylko moje pytanie teraz brzmi. Dlaczego więc te średnia wzrasta równomiernie do podnoszonego przeze mnie budżetu w Allegro Ads? Ubiegnę od razu jedno zastrzeżenie, sprzedaż która nie jest uwzględniona w statystykach Allegro Ads również wlicza się do liczby dziennych zamówień. Więc jeżeli liczba zamówień poza statystykami Allegro Ads zwiększa się to maleje średnia sprzedaży uwzględniona w Statystykach Allegro Ads i odwrotnie. Więc te wahania w ogólnym rozrachunku zamieniają się na statystycznie jednakową liczbę dziennych zamówień łącznie z weekendami. Mimo usilnych starań statystyka sprzedaży pozostaje ta sama, zmienia ją tylko podniesienie budżetu w Allegro Ads. Stąd moje pytania i zastrzeżenia do kontroli sprzedaży przez serwis Allegro.

Uczciwość w handlu i wspieranie sprzedających powinna być priorytetem dla serwisu Allegro.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MiXiPiK wspieranie sprzedających i uczciwość w handlu są dla nas bardzo ważne i nie blokujemy (nikomu kto nie łamie regulaminu Allegro) sprzedaży.
Jeżeli chodzi o pytania dotyczące Allegro Ads to zachęcam Cię do kontaktu ze specjalistami zajmującymi się tym tematem. Jestem pewna, że podpowiedzą co można zrobić, aby skutecznie zwiększyć sprzedaż w Twoich ofertach korzystając z Allegro Ads.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@MiXiPiK odpowiedź jest prosta , nie rozwijasz się , a Twoje zachęcające klientów działania są mało skuteczne .

oznacz moderatorów
MiXiPiK
#8 Zapaleniec#

Nie jest to prawdą więc bardzo proszę o nie wypowiadanie się bez znajomości tematu.  Przeszukując sieć można się natknąć na wiele tego typu zastrzeżeń jeżeli chodzi o ukrywanie ofert mimo promowania ich w serwisie Allegro i poza nimi.

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

Ta teoria faktycznie od jakiegoś czasu jest co raz bardziej popularna głównie w mediach społecznościowych. I jak przystało na dobrą teorię spiskową nikt nie przedstawi żadnych statystach na potwierdzeni tego, pytanie o jakiekolwiek dowody kończy się odpowiedzią w stylu: "mam ale nie mogę pokazać", "kto ma wiedzieć to wie" lub moje ulubione hasło z ostatnich 3 lat "otwórz oczy" 🙂

Oczywiście nie twierdzę, że to nie może być prawda ale jakoś nikt mnie na razie do tego nie przekonał.

oznacz moderatorów