anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro dezaktywowało moje ustawienia wypłat i potwierdzenie tożsamości?

marekb241
#9 Pomysłodawca#

Specjalnie wyrabiałem sobie paszport we wrześniu ubiegłego roku i posłałem Wam skan paszportu bo nie chciałem posyłać skanu dowodu. Dzisiaj sprzedałem drogą rzecz przez Allegro normalne KupTeraz (jako nie firma) i Allegro nie przyjmuje wpłaty od kupującego mimo kilku prób. Patrzę, a mam cofnięte ustawienia wypłat! Zarówno konto jak i potwierdzenie tożsamości. Przecież paszport jest ważny jeszcze z dziesięć lat a Wy chcecie abym się ponownie uwiarygadniał. Jeśli można to prosiłbym o przyśpieszenie weryfikacji bo chcę aby wpłata od kupującego zadziałała. Dziękuję.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

DrapexPL
#12 Orędownik#

"Allegro nie przyjmuje wpłaty od kupującego mimo kilku prób. Patrzę, a mam cofnięte ustawienia wypłat!"

ustawienia wypłat nie mają związku z przyjmowaniem wpłat.

co więcej - allegro z chęcią przyjmuje wpłaty nawet wtedy, kiedy nie ma się aktywnej wypłaty.

co do nie przyjmowania wpłat przez allegro... od 8 rano co 2 nagłówek w internecie o tym trąbi... wystarczy przeczytać:)

oznacz moderatorów

marekb241
#9 Pomysłodawca#

Przyjrzałem się na spokojnie moim ustawieniom wypłat i wypłaty PayU mam aktywne i Allegro nic tutaj nie zawiniło. Natomiast wypłaty przez przelewy24 mam nieaktywne, ale to chyba w niczym nie przeszkadza.

Rozumiem jednak z Twojej odpowiedzi że dzisiaj są jakieś ogólne problemy z płatnościami przez kupujących i nie zależy to od ustawień wypłat u sprzedającego.

oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Dokładnie. Podobnie zresztą jak wczoraj z tym że dzisiaj blik nie działał w większości banków.

oznacz moderatorów