anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro nalicza prowizje mimo braku wplaty?

simozzoTRAE
#3 Debiutant#

Dlaczego allegro nalicza prowizje mimo braku wplaty?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

simozzoTRAE
#3 Debiutant#

halo halo

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Allegro nalicza prowizję w momencie przybicia gdyż kupujący może dokonać zwykłego przelewu na konto . Jeśli nie ma wpłaty występujesz o zwrot naliczonej prowizji .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@simozzoTRAE Jeżeli nie dojdzie do realizacji wnioskujesz o zwrot prowizji.Na AL jest opłata transakcyjna .

oznacz moderatorów

simozzoTRAE
#3 Debiutant#

ale nie kazdy o tych wnioskach wie i allegro zeruje na tej niewiedzy, przeciez to jest oczywiste. Allegro Lokalnie to bubel i nie powinien w ogole istniec w tej formie. Firma z 20 letnim przeszlo doswiadczeniem w e-commerce nie potrafi uruchomic portalu aukcyjnego i doprowadzic go do chociaz przyzwoitej funkcjonalnosci

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@simozzoTRAE Z tym że ludzie, którzy pisali kod allegro w czasach, gdy chodziło (i wyglądało) to jak złoto, już dawno mogą tam nie pracować, bo na ich miejsce przyszli "młodzi, wykształceni, z dużych miast"😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dlatego, że zgodnie z regulaminem prowizję naliczają w momencie zawarcia umowy, czyli kliknięcia Kupuję i płacę. Wystąp o zwrot prowizji; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/jak-odzyskac-prowizje-od-sprzedazy-rabat...

Po odrzuceniu wniosku odwołaj się tu; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

oznacz moderatorów

simozzoTRAE
#3 Debiutant#

ale co mnie ten regulamin obchodzi? chodzi o fakty czy jest to uczciwe czy nie jest. Kazdy rozsadny stwierdzi ponad wszelka watpliowsc, ze to nie sa praktyki nacechowane niczym innym jak zachlannoscia.

oznacz moderatorów

simozzoTRAE
#3 Debiutant#

PS. I dlaczego ja mam sie certolic z tym, a nie serwis? Dlaczego zrzucacie odpowiedzalnosc za to na sprzedawcow? Zlodziejstwo i tyle

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Korzystając z Allegro akceptujesz regulamin. Nikogo nie obchodzi, że po akceptacji będziesz się powoływał na uczciwość.

oznacz moderatorów