anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro nie zmieniło moich danych do przelewu z prywatnych na firmowe?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wejrzenie
#8 Zapaleniec#

Witam. 2 listopada założyłem działalność gospodarczą i zmieniłem moje konto prywatne na firmowe. Tego samego dnia (po pozytywnej weryfikacji) otrzymałem e-maila od Allegro, że zmienił się również status moich wypłat środków i że oba rodzaje wypłat (PayU i Przelewy24) są aktywne. W e-mailu Allegro potwierdziło zarówno mój nowy (firmowy) nr konta bankowego oraz nazwę i adres mojej firmy. Dzisiaj chciałem dokonać wypłaty środków z Przelewy24, ale okazało się, że Przelewy24 nie są jednak aktywne i że muszę wcześniej poddać się również weryfikacji przez Przelewy24. Żeby to jednak zrobić powinienem najpierw wykonać przelew weryfikacyjny. Jak mam to jednak zrobić, skoro w "Ustawieniu wypłat" ciągle widnieje mój niefirmowy (wcześniejszy) nr konta i moje prywatne (niezmienione przez Allegro) dane do przelewu? Przecież taka wpłata zostanie natychmiast odrzucona jako niezgodna z danymi podanymi przeze mnie podczas weryfikacji konta przez Allegro. Chcę jak najszybciej dokonać przelewu weryfikacyjnego  i dlatego proszę o jak najszybsze uaktualnienie przez Allegro moich danych do przelewu (z prywatnych na firmowe). Pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@wejrzenie tu masz jak zaktualizować 🙂 https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-zmienic-dane-do-wyplat-o... allegro nie zrobi tego za Ciebie bo to zewnętrzni operatorzy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
wejrzenie
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pomoc !

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie zawsze na koncie zwykłym żądają skanu itd a na firmowym zawsze więc musisz zrobić powtórnie weryfikację konta do wypłat.

oznacz moderatorów