anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro obciążyło mnie kosztami z allegro protect

Radiolubin
#7 Wielbiciel#

Witam sprawa ma się następująco, sprzedałem nawigację samochodową używaną na Fvat firmie która też zajmuje się sprzedażą i naprawą takich sprzętów.Kupujący po tygodniu zgłosił że sprzedali ten sprzęt klientowi i wyłącza mu się po jakimś czasie użytkowania. Została zgłoszona reklamacja towaru do nas. Po otrzymaniu paczki okazało się że sprzęt miał ślady ingerencji zmienione zostało oprogramowanie jednostki i była otwierana .Niestety musielimśmy przez to odrzucić  reklamację. Allegro poprosiło nas czy możemy spróbować naprawić sprzęt i odesłać do klienta . Nawigacja została dostarczona do niezależnego serwisu napraw , i niestety naprawa jest skomplikowana i trwa dłużej , do tego części do naprawy są importowana z Chin. 31 Grudnia dostałem wiadomość że nasze konto jest obciążone a tytuły wypłaty kupującemu z allegro protect na kwotę 2335 zł !!Żaden pracownik nie kontaktował się z nami żeby w ogóle dowiedzieć się na jakim etapie jest sprawa .

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Radiolubin z mojego punktu widzenia bedzie tak:

1) złożysz odwolanie do Allegro za to, ze serwis bezprawnie obciążył Cię kosztam.

2) jesli Allegro odrzuci i dalej bedziesz musial zaplacic masz dwa wyjscia:

a) podkulisz ogonek i zwrocisz im pieniadze

b) postawisz się i wynajmiesz prawnika bądz oddasz spawe do Sądu.

Co do b) nie wiem czy bedziesz mieć "testículos" 😞
Do tej pory jakoś nie slyszalem aby ktos pozwal serwis pomimo ciąglego odgrazania sie 😉

oznacz moderatorów

Radiolubin
#7 Wielbiciel#

1.png

oznacz moderatorów

Radiolubin
#7 Wielbiciel#

Nigdzie nie było ustalana jakie będą ramy czasowe naprawy

oznacz moderatorów

Radiolubin
#7 Wielbiciel#

3.png

oznacz moderatorów

Radiolubin
#7 Wielbiciel#

_HolaOla_   Kupujący złożył 24 listopada po odrzuceniu mojej reklamacji wniosek do allegro protect , po czym wy zaproponowaliście czy jest możliwość naprawy z naszej strony wprowadzając w ten sposób zamieszanie w sprawie , która kończy się tym że ja oddałem sprzęt do naprawy w geście mojej dobrej woli ,a mogłem go odesłać tak jak był. Uważam że allegro bez podstawianie obarczyło mnie kosztami. I dlaczego kupujący złożył dwa razy wniosek do allegro protect 24 listopada oraz 31 grudnia.

oznacz moderatorów