anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro wymaga ode mnie rejestracji konta firmowego w licytacji dla WOŚP

izabelawasko
#7 Wielbiciel#

Stworzyłam licytacje, niestety cały czas mam licytacje zablokowana wraz z komunikatem: zweryfikuj swoje konto jako firmowe. A wcale nie mam zamiaru rozpoczynać sprzedaży regularnej moich towarów na allegro. Jak to obejść?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@izabelawasko Musiałaś kiedyś kliknąć przekształcenie konta na firmowe, ale nie dokończyłaś procesu pełnej aktywacji. Teraz napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=61571da6-f6de-4b8f-9ab9-699c8c797cfc Allegro przywróci Ci konto zwykłe.

oznacz moderatorów

izabelawasko
#7 Wielbiciel#

Zweryfikowałam, konto zwykle od 2017 roku. Błąd w wystawieniu licytacji dalej się pojawia...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@izabelawasko Nie możesz wystawić oferty, ponieważ konto z którego tutaj piszesz jest zablokowane. Widzę, że wysłałaś już do nas zgłoszenie w tej sprawie, dlatego poczekaj proszę na naszą odpowiedź. Nasi pracownicy wyjaśnią Ci co powinnaś zrobić, abyśmy mogli odblokować Twoje konto. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ciekawe czy zdążycie pomóc , finał WOŚP już dziś .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może szybciej ci się uda założyć nowe konto prywatne by zdążyć jeszcze coś wystawić .

oznacz moderatorów