anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego gorzej traktowany jestem za brak dyskusji, pytań niż mając je ?

BIOCEUM_COM
#3 Debiutant#

dzisiaj allegro odebrało mi 100 punktów za "Średni czas odpowiedzi" (przypominam że brak dyskusji, pytań) i 40 punktów za "Terminowe odpowiedzi" (przypominam że brak dyskusji, pytań) a dostałem plus 15 za "Brak pytań od klientów" i 15 za "Brak pytań w Dyskusjach"  czyli za dyskusje i pytania zabrano 140 a za ich brak dostałem 30. Czyli (nie wiem czy dobrze rozumiem) lepiej mieć pretensje i pytania niż ich nie mieć?  Allegro promuje np. niepełne opisy że trzeba dopytywać ? Allegro promuje dyskusje ? Noe rozumiem tego - ktoś mi wytłumaczy fakt że lepiej mieć dyskusje i pytania niż ich nie mieć ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Monika__L
#16 Inspirator#

Bo tak tu jest

ktos wymyślił i dostał za to pieniazki

poszukaj archiwalnych wątków. Radzi się aby dogadać się z rodziną zebybchociaz pozadawać jakieś pytania 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BIOCEUM_COM jak mi klient zada pytanie czy otworzy dyskusję cieszę się jak dziecko , które dostało lizaka .....😋

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wg pkt Allegro lepiej mieć, ale czy to jest prawidłowe liczenie- nie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Dostajesz karę za za dobrą obsługę klienta bo klient nie ma obiekcji i nawet nie zapyta ani nie założy dyskusji 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Oni patrzą inaczej- skoro nikt nie pyta to nawet nie jest zainteresowany ofertą 

oznacz moderatorów