anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam nieaktywną wypłatę środków?

Client:72214145
#7 Wielbiciel#
  • Pierwsza sprzedaż. Konto do wypłat nieaktywne. Czeka na weryfikację  w Przelewy 24 i PayU. Od dziś. Kupujący poprosił o email do wpłat. Podany. Towar zakupiony przez kupującego ale przez brak weryfikacji środki nie mogą zostać odebrane. Jak długo trwa weryfikacja ? I co z tym zrobić?
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

MrMarco
#13 Ambasador#

Weryfikują niby do 3 dni roboczych (o ile się nie mylę), zwykle dużo szybciej. Nic nie zrobisz, musisz poczekać. Sprawdź czy wysłałaś do weryfikacji wszystkie dane o jakie cię proszono, czasem coś umyka

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Wszystko pokręciłeś, weryfikacja konta do wypłat nie zabrania kupującemu do zapłacenia za zakupiony towar. Mail o który prosi kupujący może być próba oszustwa, uważaj w żaden link nie klikaj. Weryfikacja PayU trwa 3dni, Przelewy24 5 dni, jeżeli wszystkie dane się zgadzają.

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Ja zrozumiałem, że środki są na koncie ale nie można ich wypłacić z Allegro.

Ale fakt nie klikaj w żadne linki w mailu. Kupujący nie potrzebuje żadnych dodatkowych informacji, żeby zapłacić. Wszystko robi przez Allegro i nic od ciebie nie powinien chcieć.

Dzięki @milka1234567890 za ta info i czujność 😉

oznacz moderatorów

Client:72214145
#7 Wielbiciel#

Konta z których wysłano prośbę o maila :

Aleksandra_M12

Wladyslaw 291923

Oszustwo!

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72214145 Pierwsze konto zablokowaliśmy. Przy drugim sprawdź proszę czy login jest poprawny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:72214145
#7 Wielbiciel#

Wladyslawa 291923

oznacz moderatorów

Client:72214145
#7 Wielbiciel#

W pierwszym umknęło a 

Poprawna nazwa oszusta 

Wladyslawa 291923

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72214145 Dziękuję. Konto zablokowane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Jeżeli kupuje to kasę wpłaci tu, jak będzie kasa wysyłasz towar:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/  później po weryfikacji konta do wypłat, wypłacisz na swoje konto bankowe:  https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów