anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mimo odpisywania na wiadomości allegro odejmuje mi punkty za odpisywanie na widomości

Elektronika_ZT
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Odpisujesz mailowo czy w centrum wiadomości?

Jeżeli mailowo, to może masz linki w stopce, które allegro filtruje i wiadomość nie dochodzi.

Jeżeli przez Centrum Wiadomości, to męczymy modków 😄

oznacz moderatorów

Elektronika_ZT
#9 Pomysłodawca#

No mailowo też ale też w centrum wiadomości, bo widzę że jak mailowo odpisze to ta wiadomość jest w centrum wiadomości to nie wiem o co kaman

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@cloudcloud Jest możliwość wygenerowania zestawienia na które wiadomości użytkownik odpisał? Takie ładne jak przy uzupełnieniu przesyłek. Ewentualnie czy można sprawdzić przyczynę.

@Elektronika_ZT były podobne tematy o tym, że ktoś nie otrzymywał powiadomień, tylko nie wiem jak to się ma do wysyłki wiadomości, czy Allegro liczy wysłanie czy odebranie. Wiem, że na pocztę WP maile bardzo często nie dochodzą od Allegro, bo sporo jest blokowanych, jakieś dziwne reguły antyspamowe mają. Sam jestem ciekaw, bo też przyuważyłem, że czasami dostaję zwrotki z WP, że zablokowano wiadomość z Allegro i magicznie punkty spadają.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Elektronika_ZT wskaż mi proszę jakieś konkretne przykłady, żebym mogła to sprawdzić 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Elektronika_ZT
#9 Pomysłodawca#

odpowiadam terminowo poprzez emaila lub poprzez centrum wiadomości można to dokładnie sprawdzić przecież. Jeszcze wczoraj odpisywałem na wiadomości a dziś już mam odjęte następne 50 punktów

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Elektronika_ZT, całe Allegro. Ja mam Skuteczność Wysyłki 99%, ale raport wysyłek pokazuje, że wszystkie przesyłki poszły w terminie, a w Jakości Sprzedaży pokazuje mi, że tylko 94% przesyłek w terminie🙂

oznacz moderatorów

Elektronika_ZT
#9 Pomysłodawca#

i jak tam sprawdziła Pani

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Również miewam takie sytuacje, ale już nie sprawdzam, nie wnikam, nie analizuję. Mam to gdzieś. Są ciekawsze rzeczy w życiu niż niepotrzebne ślęczenie i analizowanie czegoś co ma Ci utrudnić życie, a niczego konkretnego nie wnosi, bo poprostu źle działa. 

oznacz moderatorów

Elektronika_ZT
#9 Pomysłodawca#

tyle tyko ze to denerwuje cały czas trzeba patrzeć na te ich punkty a oni jeszcze pod górkę cały czas robią a nic mnie tak nie wkurza jeszcze jak klient który wylicytuje przedmiot za pozniej ma to gdzieś nie opłaca zamówienia i trzeba pilnować żeby allegro łaskawie oddało prowizję masakra

oznacz moderatorów