anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje konto do wypłat jeszcze nie zostało zweryfikowane?

ami_58
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ WItam, prosilbym moderatora o sprawdzenie dla konta ami_58 jak i jest progres z weryfikacja konta. Trwa to juz ponad tydzien. Przelew zrobiony oraz dokument dostarczony byl juz jakis czas temu w celu weryfikacji.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ami_58 już tłumaczę 🙂 Po zmianie danych powinnaś wykonać ponowną weryfikację. Czyli w tej zakładce w części poświęconej operatorowi PayU kliknąć "przejdź do banku" i wykonać przelew weryfikacyjny na 1,01 zł. Weryfikacja może zająć do 3 dni roboczych, dane właściela konta Allegro i rachunku w banku muszą być takie same, a przelew powinien być wykonany z konta podanego w formularzu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ami_58
#7 Wielbiciel#

witam, zdaje sobie sprawe z procesu. Kwestia jest taka, ze przelew weryfikacyjny robiony byl pare razy, dane konta banku vs allegro (osoby zarejestrowanej) sie zgadzaja.

moge prosic o bardziej szczegolowy powod czemu nie przebiega pomyslnie? pozdrawiam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ami_58 dziękuję za Twoją wiadomość! Potwierdź proszę czy przelew był wykonywany do operatora PayU? Czyli w części zaznaczonej na zrzucie:

la_nika_0-1637237934113.png
U Ciebie będzie to wyglądać trochę inaczej, bo ja mam wypłaty PayU aktywne, a u Ciebie powinna być informacja "przejdź do banku". W systemie nie widzę, aby był wykonywany przelew weryfikacyjny do operatora PayU, tylko do Przelewy24. Ale jeśli potwierdzasz, że w ten sposób go wykonywałaś to czy możesz przesłać potwierdzenie wykonania przelewu weryfikacyjnego na adres spolecznosc@allegro.pl? Będę to dalej wyjaśniać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ami_58
#7 Wielbiciel#

Witam,

wlasnie podeslala, dowod przelewu na email podany wyzej spolecznosc@allegro.pl z emailu k*******a@op.pl

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ami_58 dziękuję! Otrzymałam wiadomość. To potwierdzenie dotyczy przelewu weryfikacyjnego dla Przelewy24, wypłaty z salda tego operatora są aktywne na Twoim koncie, ale środki są na saldzie PayU. Dlatego wejdź proszę tutaj i w części poświęconej PayU wybierz "przejdź do banku" wtedy przelew weryfikacyjny będzie wykonany dla PayU. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów